1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w dolnym kościele od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 8.00 do wieczornej Eucharystii.

2. Msza św. z modlitwą w intencji uzdrowienia duszy i ciała będzie sprawowana w naszym kościele w przyszła niedzielę, 18 stycznia o 18.30. Homilię wygłosi o. Adam Szustak.

3. Mieszkańców domów przy ulicy Chylońskiej 69-85 i Lubawskiej 8 zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o 10.00,  podczas której zostaną im wręczone figury „Totus Tuus”, które rozpoczną peregrynację po ich domach.

4. Już dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. oraz rodziców kandydatów do Bierzmowania na rekolekcje, które planujemy na piątek i sobotę 30 i 31 stycznia.

5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu odbędą się w domu Sióstr Misjonarek w następującym porządku we wtorek o 19.00 grupa sióstr i ks. Jana, a w środę o 19.30 grupa ks. Zbigniewa.

6. Jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych na poranne Eucharystie w miesiącu styczniu. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

7. Spotkanie redakcji książki jubileuszowej odbędzie się dzisiaj po wieczornej Eucharystii na plebanii.

8. Spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego w piątek, 16 stycznia o 17.00 w bibliotece parafialnej.

9. Zapraszamy na rekolekcje dla muzyków od 23-25 stycznia. Szczegóły na plakacie, a zapisy u ks. Jana.

10. Zachęcamy do oddawania 1 % podatku na rzecz działalności naszego Stowarzyszenia Św. Mikołaja Biskupa. W druk PIT wystarczy wpisać KRS: 0000343609.

11. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejsza kolektę remontowo-inwestycyjną.

 Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

śp. Damian Stankiewicz, l. 19

śp. Cecylia Michalak, l. 94

śp. Barbara Pribbenow, l. 90