Dzisiaj ks. Tomasz i ks. Zbigniew obchodzą perłowy jubileusz przyjęcia Sakramentu  Święceń. Niech Pan obficie obdarza Was swoja miłością i zachowa w pokoju i zdrowiu !

Poniższa grafika ciekawie, spostrzegawczo i z humorem przedstawia życie jednego z jubilatów !