1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę wraz z Koronką o 9:30.

2. Klub Seniora zaprasza seniorki i seniorów na spotkanie w środę o 9:00 w domu parafialnym, sala nr 5.

3. Kolejne spotkanie z cyklu „Kobieta w Biblii. Gotowe na zmiany” prowadzone przez Irenę Neumueler, odbędzie się w środę, 12 czerwca o godz. 18:15 w kawiarence domu parafialnego. Temat spotkania: „Mikal. Utracona miłość i przegrane życie”. Opłata 40 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej lub przez link:

  https://docs.google.com/forms/d/1SSzicnyjwjmdh2lyOaAtYtfNSBGDsT0SWPC8G9YtXGw/edit

4. Zbliża się czas wizyty relikwii świętego Wojciecha w naszej parafii. Będzie to w niedziele i poniedziałek, 16-17 czerwca. Plan peregrynacji podajemy w biuletynie i na stronie internetowej.

5. Msza święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała przy relikwiach św. Wojciecha będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o 18:30.

6. Zapraszamy do włączenia się w ewangelizację poprzez tzw. ławki biblijne w dniach 16/17 czerwca. Prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego.

7. Młodzież z naszego projektu Postcresima kwestuje dzisiaj na swój pięciodniowy wyjazd na wakacje. Upiekli z tej okazji ciasta i można się nimi poczęstować. Dają też dzisiaj świadectwo o tym jak ważne są dla nich te spotkania.

8. Serdecznie zapraszamy do kawiarenki w domu parafialnym po Mszy Świętej o 10:00 i 11:30.

W minionych dniach zmarł:

Stanisław Gotowicz, lat 70