1. Ks. biskup Piotr Przyborek udzieli sakramentu Bierzmowania w naszej parafii we czwartek, 21 września o 18:00.

2. Organizujemy kolejną edycję Kursu Alpha. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w poniedziałek, 2 października o 19:00 w sali nr 5 domu parafialnego.

3. Rodziców dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku, zapraszamy do zapisywania dzieci na katechezę przygotowującą do sakramentu poprzez wypełnienie formularza umieszczonego na parafialnej stronie internetowej.

4. Zapraszamy młodzież z rocznika 2010 i starszych, którzy chcieliby przygotować się do Bierzmowania w naszej parafii na spotkanie w środę, 27 września o godz. 19:15 do dolnego kościoła. Prosimy, by towarzyszyli im rodzice.

5. Zespół Harpa Dei poprowadzi śpiew podczas Mszy Świętej w niedzielę, 24 września o 18:30, a po Mszy da koncert. Serdecznie zapraszamy.

6. Przypominamy, że zaczęliśmy codziennie używać w pierwszej kolejności bardziej wyciszonego konfesjonału stojącego w starym prezbiterium.

7. Spotkanie dla małżonków w kryzysie odbędzie się w poniedziałek, 18 września. W planie Msza święta o 18:30, a następnie spotkanie w starej plebanii.

8. Szkoła Ewangelizacji Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek, 19 września o 19:15 w dolnym kościele.

9. Spotkanie Klubu Seniora, przy kawie, odbędzie się w środę, 20 września o 9:00 w sali nr 5.

10. Spotkanie dla mężczyzn z Kościelnej Służby „Semper Fidelis” odbędzie się w środę, 20 września w kawiarence, w domu parafialnym po Mszy świętej wieczornej. Na spotkanie zapraszamy również osoby zainteresowane przyłączeniem się do tej grupy.

11. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19:30 w kawiarence w domu parafialny.

12. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do IV klasy włącznie na spotkania Oazy Dzieci Bożych w soboty o godz. 10:00 w sali nr 8 w domu parafialnym, a wszystkie dzieci chętne do śpiewania w scholi na godz. 11:00 w tym samym miejscu.

13. Już dziś zapraszamy na cykliczne spotkania warsztatowe dla rodzin w ramach Oazy Dobra. W trakcie 1,5 do 2 godzin dzieci wraz z dorosłymi w atmosferze zabawy, wykorzystując różne techniki plastyczne ale też dawne ZPT, rozbudzają swoją pomysłowość i wyobraźnię. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu. Pokazowe, bezpłatne warsztaty rodzinne odbędą się w poniedziałek, 25 września o 17:30 w sali w starej plebanii.

14. W każdą niedzielę, po Mszy św. rodzinnej o 11:30, będzie otwarta w domu parafialnym kawiarnia. Chcemy by było to miejsce spotkań rodziców z dziećmi przy kawie i ciastku w rodzinnej atmosferze. Serdecznie zapraszamy. Zainteresowanych spotkaniami zapraszamy do dołączenia do grupy na facebooku.  

https://www.facebook.com/groups/724515219427057/?ref=share

15. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd w Góry Sowie w terminie: 24 – 30 września. Zakwaterowanie w Lasocinie, codzienna gimnastyka z fizjoterapeutą, warsztaty, wycieczki, wieczory muzyczno-taneczne i inne atrakcje. Koszt: 1800 zł. Zapisy w biurze parafialnym lub pod numerem telefonu podanym na plakacie.

W minionych dniach zmarli:
Krystyna Świdnicka, lat 93; Arseniusz Etmański, lat 46.