1. Nabożeństwa majowe odbędą się jeszcze dzisiaj o 20:30 (w górnym kościele) oraz w poniedziałek, wtorek i w środę o 18:00.
2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiać będziemy w dni powszednie na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę wraz z Koronką o 9:30 w górnym kościele.

3. W pierwszy czwartek miesiąca zachęcamy do modlitwy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Eucharystie o 8:00 lub 18:30. Spowiedź tego dnia od 7:30 do 8:15 i od 17:45 do 18:45.
5. Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w sobotę, 3 czerwca. Msza święta o 8:00, a następnie nabożeństwo pierwszosobotnie ok. 8:30 w dolnym kościele.
6. Modlitwa uwielbienia podczas adoracji, przygotowana przez Szkołę Ewangelizacji Magnificat, odbędzie się we wtorek o 19:15 w dolnym kościele.
7. Zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora w środę o 9:00 do sali nr 5.
8. Festyn rodzinny w naszej parafii zorganizowany przez Stowarzyszenie Św. Mikołaja Biskupa odbywa się dzisiaj, w niedzielę, w ogrodzie przy plebanii: od 10:30 grill, lemoniada i przekąski i zabawy dla dzieci; teatr dla dzieci o 12:30 w sali nr 10, turniej superfarmera w domu parafialnym.
9. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci i młodzież do 16 roku życia, do gry z mistrzem szachowym ks. Zbigniewem Wądrzykiem podczas Pierwszego Chylońskiego Turnieju Szachowego o Puchar Proboszcza. Zawody odbędą się w przyszłą niedzielę, 4 czerwca o 12:30 w sali nr 5. Zapisy po Mszy świętej w zakrystii lub w ciągu tygodnia w biurze parafialnym.
10. Adoracja w intencji pokoju poprzedzona konferencją Ewy Kuczkowskiej odbędzie się przez trzy środy: 31 maja, 7 czerwca i 14 czerwca o 19:15 w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://www.marana-tha.pl/aktualnosci/swiat/91795/konferencje-o-pokoju

11. Piąta wspólnota neokatechumenalna z naszej parafii rozpoczęła ewangelizację „od drzwi do drzwi” w czwartki wieczorem i w sobotę po południu. Serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów, którzy będą mieli zaświadczenie podpisane przez proboszcza.
12. Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii w dwóch grupach: w sobotę, 3 czerwca o 11:30 i grupa z projektu „Baranki” w sobotę, 10 czerwca o 11:30. Dzisiaj rodziny, które wzięły udział w tym projekcie chciałby powiedzieć o nim kilka słów.  Kontakt w sprawie projektu Baranki : baranki.gdynia@mms.edu.pl

W minionych dniach zmarli:
Krystyna Gałkiewicz, lat 82; Alicja Ilnicka, lat 87;
Franciszek Wenta, lat 80; Grzegorz Jackowski, lat 61.