1. Na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy szczególnie w godzinach najmniej uczęszczanych, czyli od 10 do 14:30 oraz 15:30 do 17:30 do dolnego kościoła.
  2. Ks. Proboszcz Jacek zaprasza seniorów i nie tylko na spotkanie na temat „ Ks. Jan Twardowski – poeta zadziwiony zwyczajnością” w najbliższą środę, 20 lipca o 9:00 do sali nr 5 domu parafialnego.
  3. W najbliższym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w zwyczajnych godzinach pracy.
  4. Piesza pielgrzymka z Gdyni na Jasną Górę, wyruszy 26 lipca i potrwa do 12 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje w parafii pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Gdyni Karwinach i poprzez stronę internetową.
  5. Ostrzegamy przed oszustami, którzy podając się za pracowników PEWIK okradają mieszkania w Chyloni.
  6. Wspólnoty neokatechumenalne przygotowują, podczas wakacji,  niedzielną Mszę święta , którą sprawujemy w sobotę o 19:30 w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy na tę Liturgię również osoby nienależące do neokatechumenatu.
  7. Chcielibyśmy przypomnieć, że w naszej parafii spotykają się, również w okresie letnim, następujące grupy wsparcia: anonimowi alkoholicy w poniedziałki i w czwartki w sali nr 7 oraz anonimowi narkomani w środę i niedzielę w starej plebanii. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej parafialnej stronie internetowej w zakładce „grupy wsparcia” . Od września chcielibyśmy rozpocząć spotkania nowej grupy – Al-Anon, czyli grupy wsparcia dla członków rodzin osób uzależnionych. Szczegółowe informacje podamy w pierwszą niedzielę września.

W  minionych dniach zmarła  śp. Genowefa Lamk, l. 91.