1. Papież Franciszek mianował ks. Piotra Przyborka biskupem pomocniczym Archidiecezji Gdańskiej. Święcenia biskupie odbędą się 20 sierpnia. Polecajmy Bogu w modlitwach naszego nowego biskupa.

2. Na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy szczególnie w godzinach najmniej uczęszczanych, czyli od 10 do 14:30 oraz 15:30 do 17:30.
3. Seniorów zapraszamy na spotkanie przy herbacie lub kawie w najbliższą środę, 13 lipca o 9:00 do sali nr 5 domu parafialnego.
4. Klub Seniora organizuje wyjazd wypoczynkowo-rekreacyjny do Poronina w Tatrach w dniach 18-25 września dla seniorów i nie tylko. Szczegółowe informacje na plakatach.
5. Wspomnienie NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej obchodzić będziemy w sobotę. Zapraszamy na Msze świętą o 8:00 , podczas której będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.
6. Przypominamy, że wieczorna Msza święta w sobotę sprawowana jest jako Liturgia niedzielna dla wszystkich chętnych, nie tylko dla tych, co nie mogą przyjść do kościoła w niedzielę.
7. W najbliższym tygodniu biuro parafialne będzie otwarte w trybie wakacyjnym, tzn. w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9:15 do 10:15.
8. Chcielibyśmy pomoc zacnej rodzinie z siedmiorgiem dzieci, która do końca miesiąca musi wyprowadzić się z mieszkania z powodu sprzedaży kamienicy. Poszukujemy mieszkania do wynajęcia, minimum 60 m2, dla tej rodziny, w okolicy: Chylonia czy Grabówek. Gdyby ktoś miał możliwości pomoc prosimy o kontakt w zakrystii.

9. Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy we wtorek, 26 lipca z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni po Mszy Świętej o godz. 6.00. Szczegółowe informacje TUTAJ

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na dzisiejsza tacę remontowo-inwestycyjną. Trwają prace malarskie ogrodzenia wokół kościoła, a w najbliższych dniach czyszczona będzie profesjonalnie kostka wokół kościoła i plebanii oraz ściany starej plebanii.

W minionych dniach zmarli:
Piotr Majewski, lat 58; Jarosław Ziarkowski, lat 49; Henryk Magryta, lat 67;