1. W Poniedziałek Wielkanocny, w tzw. drugie święto, Msze święte sprawować będziemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Eucharystii w dolnym kościele o 17:00.
2. Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Chyloni zaprasza na Wielkonocne Uwielbienie pod hasłem: Pokój Wam!. Poprowadzi je zespół Stowarzyszenia Bogu Chwała. Rozpoczęcie o godz. 19:00 w Poniedziałek Wielkanocy, 18 kwietnia.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się od wtorku do soboty od 8:40 do 18:30 w dolnym kościele.
4. Wspólnota Szkoły Ewangelizacji Magnificat zaprasza na modlitwę uwielbienia w najbliższy wtorek o 19:15 do dolnego kościoła.
5. Ostatnie Katechezy Zwiastowania odbędą się w najbliższy wtorek i czwartek w sali nr 10 domu parafialnego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy szukają swojej drogi wiary i swojego miejsca w Kościele.
6. Koncert Zespołu Muzyki Dawnej i Współczesnej Simultaneo odbędzie się
w naszym kościele w niedzielę, 24 kwietnia o 19:30. Będziemy mogli usłyszeć również muzykę ukraińską. Wstęp jest wolny.
7. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia. Na wspólną modlitwę zapraszamy według następującego porządku: w niedzielę i poniedziałek o godz. 9:30 do górnego kościoła; od wtorku do soboty do dolnego kościoła na godz. 15:00.
8. Stowarzyszenie Cudownego Medalika, prowadzi zbiórkę różańców, które zostaną przekazane na Jasną Górę w Częstochowie. Różańce mogą być zepsute. Przynosić je można do biura parafialnego w godzinach urzędowania.
9. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Liturgii Triduum Paschalnego. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Diakonii Muzycznej Św. Mikołaja, panom z „Semper Fidelis”, wspólnotom i grupom duszpasterskim.

W minionych dniach zmarli:
Agnieszka Murawska-Konkel, lat 86; Jadwiga Deyk, lat 79; 
Halina Bonar, lat 89; Urszula Głembin, lat 91;
Stanisław Szymański, lat 82; Brunon Wolski, lat 80; Jan Błażyński, lat 67;