01/11/2021 Poniedziałek
08:001.      + Brunon Marks oraz rodzice z obojga stron

2.      + Rodzice Maria i Stefan Knapik oraz teściowie Czesława i Kazimierz Jabłońscy

10:00+ Maria, Regina, Tomasz, Kazimierz, Leszek i Jan
11:301.      + Ks. Franciszek Kirstein oraz zmarli z rodziny Kirstein

2.      + Mąż Jan Bieńkowski w 8 rocz. śmierci, syn Marek rodzice, teściowie, rodzeństwo, dziadkowie, zmarli  w czyśćcu, Genowefa

01/11/2021 Poniedziałek

Cmentarz Parafialny przy ul. Pelplińskiej

14:301.      + Zmarli z rodzin Szczepkowskich i Świergiel

2.      + Zmarli z rodzin Semmerling i Miotke

3.      + Mąż Lucjan, rodzice z obojga stron, rodzeństwo, Tadeusz, Stanisław, Zygmunt, Elżbieta, Katarzyna, Roman

02/11/2021 Wtorek
08:001.      + Mąż Marian Żygowski w 2 rocz. śmierci oraz rodzice z obojga stron, bracia Edmund i Ryszard oraz szwagrowie Ryszard, Edwin i Henryk

2.      + Zmarli rodzin Makarewicz, Rogalskich i Rejek oraz zmarli spoczywający na cmentarzu parafialnym

3.      + Zmarli z rodzin Gajdów i Welonczyków

18:301.      Zbiorowa za zmarłych

2.      + Jan oraz rodzice Hyży i Trafalscy

02/11/2021 Wtorek

Cmentarz Parafialny przy ul. Pelplińskiej

11:00 + Zmarli pochowani na cmentarzu parafialnym
03/11/2021 Środa
08:001.      + Marta i Otton

2.      + Bogumił i rodzice z obojga stron

3.      + Stanisław i Aleksandra Łapińscy oraz Józef i Łucja Sojkowscy, zmarli z rodzin z obojga stron

18:301.      Zbiorowa za zmarłych

2.      + Maria i Roman Brieger, Genowefa i Mikołaj Małaszczycy oraz zmarli z rodziny

3.      + Marianna i Leon, Aniela i Teofil, rodzeństwo i wszyscy zmarli z rodziny

04/11/2021 Czwartek
08:001.      + Zmarli z rodziny Brzezińskich, Belgrau i Rudackich

2.      + Zofia i Tadeusz oraz zmarli w czyśćcu

3.      + Bożena, Zofia, Antoni i Sylwester Dachnowscy oraz zmarli z rodzin Dachnowskich i Zająców

11:00Pogrzeb: śp. Zofia Różek, lat 68
18:301.      Zbiorowa za zmarłych

2.      + Zmarli z rodzin Baryła i Micał

05/11/2021 Piątek
08:001.      + Florian Kożyczkowski w 9 rocz. śmierci oraz Mieczysław Littwitz w 2 rocz. śmierci

2.      + Zbigniew w 30 rocz. śmierci

3.      + Mąż Piotr zmarli krewni z rodzin z obojga stron

18:301.      Zbiorowa za zmarłych

2.      Dziękczynno-błagalna w intencji mamy Jadwigi Koźma w 86 rocz. urodzin

3.      + Łukasz, Jadwiga i Wacława

06/11/2021 Sobota
08:001.      Dziękczynno-błagalna w intencji XII Róży Żywego Różańca z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

2.      + Helena i Bronisław Pawelec

3.      + Rodzice Waleska i Albin oraz Agnieszka i Stanisław, babcia Gertruda

18:30Zbiorowa za zmarłych
07/11/2021

XXXII Niedziela Zwykła

08:001.      + Zygmunt Gierszewski oraz rodzice i rodzice chrzestni z obojga stron

2.      + Rafał Capała w 5 rocz. śmierci

10:00Zbiorowa za zmarłych
11:30+ Rodzice Marianna i Franciszek Szwarc oraz  Beata i Jan Cybulscy
13:001.      + Zmarli z rodziny Łastowskich, Bazylko, Spirydowicz, Ciesielskich

2.      + Stefania Klóskowska w 4 rocz. śmierci i Robert Klóskowski w 21 rocz. śmierci

18:30+ Zmarli z rodzin Bach i Cyrockich oraz Michał
17:00DK+ Mama Grażyna, tata Jan oraz zmarli z obojga stron