1. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego obchodzić będziemy we wtorek, a święto NMP Bolesnej w środę, 15 września. W te dni zapraszamy na Msze święte o 8:00 i 18:30.
2. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, dzisiaj o 19:30 w kościele.

Formularz zgłoszeniowy dziecka przystępującego do
I Komunii św. w roku szkolnym 2021/2022

3. Młodzież, która rozpoczęła naukę w pierwszych klasach szkół ponadpodstawowych, rozpocznie kurs przygotowujący do Bierzmowania. W ramach spotkań przygotowujących zapraszamy najpierw we wrześniu na Msze niedzielne o godz. 17 w dolnym kościele. Zapisy na kurs i informacje u ks. Grzegorza.
4. Zapraszamy chłopców do grona ministrantów i lektorów. Dziewczęta zapraszamy do Asysty Liturgicznej Dziewcząt. Osoby chętne prosimy o kontakt z księdzem Grzegorzem.
5. W związku z przyjściem ks. Tomasza do naszej parafii są jeszcze wolne intencje mszalne w tym roku kalendarzowym. Zapraszamy do zamawiania intencji w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
6. Msza święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 19 września o 18:30. Liturgię tę przygotowuje Szkoła Ewangelizacji Magnificat.
7. Msza Święta w intencji Róż Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci w sobotę, 18 września o 8:00.
8. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w najbliższą środę o 9:00 w sali nr 5.
9. Osoby wyjeżdżające do Poronina mogą wpłacać drugą część opłaty w biurze parafialnym lub w środę na spotkaniu Klubu Seniora. Całkowity koszt wyjazdu to 1.150 zł.
10. Osoby, które chciałyby dołączyć do wolontariuszy Zupy Chylońskiej prosimy o kontakt z biurem parafialnym lub bezpośrednio z ekipą wydającą zupę w sobotę o godz. 15:00 pod kościołem.
11. Wspólnota Dzieje 2 zaprasza na weekendowe rekolekcje Życie w Duchu Świętym”, które odbędą się w naszym domu parafialnym w dniach 24-26 września. Zapisy pod numer tel. 728 338 680.
12. Kurs Alpha rozpocznie 4 października. Już dzisiaj zapraszamy. Zapisy na maila: zapisy@alphagdynia.pl lub w biurze parafialnym.
13. Dziękujemy za ofiar składane na dzisiejszą tacę przeznaczoną na cele remontowo-inwestycyjne.

W minionych dniach zmarli:
+ Fryda Wielbłąd, lar 81; + Jerzy Guczek, lat 78;