1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy od poniedziałku do soboty na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę wraz z Koronką o 9:30.

2. Zapraszamy młodzież i dorosłych na Msze świętą niedzielną o 17:00 w dolnym kościele dzisiaj i za tydzień, 20 czerwca.
3. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas czwartych odbędzie się 20 czerwca o 11:30. Próba dla dzieci we wtorek, 15 czerwca o 17:00 w kościele.
4. Msza święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała zostanie odprawiona w niedzielę, 20 czerwca o 18:30.
5. Zapraszamy na modlitwę uwielbienia podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu we wtorek o 19:30.
6. Klub Seniora wznowił działalność. Zapraszamy seniorki i seniorów na spotkanie w środę, 16 czerwca o 9:00 w domu parafialnym, sala nr 5.
7. W najbliższy czwartek, zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży naszego Dekanalnego Oratorium Młodych w dolnym kościele od 17:00 do 18:00. W czasie adoracji w zakrystii będzie wspólna modlitwa i dzielenie Słowem Bożym, a także możliwość spowiedzi lub rozmowy z księdzem.
8. Ks. abp Tadeusz Wojda potwierdzi w poniedziałek, 14 czerwca o 19:30 podczas Mszy Świętej w Katedrze Oliwskiej ustanowienie trzech nowych Szkół Ewangelizacji w naszej diecezji. Jedną z nich będzie Szkoła Ewangelizacji Magnificat z naszej parafii.
9. Zapraszamy na rekolekcje Kurs Nowe Życie w dniach 25-27 czerwca. Rekolekcje odbędą się w domu parafialnym. Zapisy w biurze parafialnym.
10. Dziękujemy za troskę o finansową o kondycję naszej parafii. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna przeznaczona jest na remont kapitalny piwnicy pod plebanią w celu budowy nowej kuchni dla parafialnej Spółdzielni Socjalnej „Dobre Miejsce”. Trwają też prace remontowe przy kościele oraz malowane będzie ogrodzenie wokół świątyni. Aktualne prace można wesprzeć również poprzez wpłatę na konto parafialne lub przez biuro parafialne. Szacowany koszt remontu kuchni to 80 tys. zł.

W minionych dniach zmarli:
Alicja Kotowska, lat 59; Roman Górski, lat 64; Szczepan Teleszyński, lat 51; Romuald Borowik, lat 77;