1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy od poniedziałku do soboty na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę wraz z Koronką o 9:30.
2. W oktawie uroczystości Bożego Ciała zapraszamy, do czwartku włącznie, na Msze święte wieczorne z procesją eucharystyczną dookoła kościoła. Zapraszamy szczególnie niosących chorągwie, baldachim, feretron i dzieci sypiące kwiaty oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza.

3. Uroczystość ku czci Najświętszego Serca Jezusa obchodzić będziemy w piątek, 11 czerwca. Msze święte tego dnia o 8:00 i 18:30. Centralne obchody tej uroczystości w Gdyni obędą się w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa w piątek o 18:00. 
4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas czwartych odbędzie się 20 czerwca o 11:30.
5. Zapraszamy młodych i dorosłych na Msze świętą niedzielną o 17:00 w dolnym kościele.
6. Wszystkich przeżywających kryzys małżeński zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w najbliższy poniedziałek. W planie Msza święta o 18:30, a następnie spotkanie sali, w piwnicznej części starej plebanii.
7. Klub Seniora wznowił działalność. Zapraszamy seniorki i seniorów na spotkanie w środę, 9 czerwca o 9:00 w domu parafialnym, sala nr 5.
8. Ks. Zbigniew Lorkowski organizuje wyjazd do Elbląga. W planie między innymi nawiedzenie katedry pw. Św. Mikołaja oraz rejs po kanale elbląskim. Wyjazd 19 czerwca, zapisy pod numerem telefonu: 504 37 36 77. Osoby wyjeżdżające z ks. Zbigniewem na pielgrzymkę na Śląsk zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 14 czerwca o godz. 19.00 w kawiarence.
9. Kwesta na Zupę Chylońską i inne działania Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy świętej.
10. W wyniku rozmów z Lasami Państwowymi musimy wprowadzić nowe zasady funkcjonowania składowania śmieci na cmentarzu parafialnym przy ul. Pelplińskiej. Od 15 czerwca kontenery na śmieci będą ustawione tylko przed głównym wejściem. Przepraszamy za niedogodności w związku z tymi zmianami. Jednocześnie prosimy o dbanie o czystość lasu wokół cmentarza. Teren będzie monitorowany przez straż leśną.

W minionych dniach zmarli:
Maria Bojko, lat 83; Januariusz Turlik, lat 86; Henryk Szymichowski, lat 83.