1. Nabożeństwa majowe sprawujemy w następującym porządku: w niedziele o 20:30, w pozostałe dni o 18:00 w górnym kościele. Wyjątkowo, „majowe” w niedzielę, 16 maja będzie odprawiane w dolnym kościele.
2. Dzieci, które w sobotę przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej, zapraszamy wraz z rodzicami do przeżycia Białego Tygodnia podczas wieczornych Eucharystii o 18:30.

3. Msza święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała zostanie odprawiona w niedzielę, 16 maja o 18:30.
4. Wszystkich przeżywających kryzysy małżeńskie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar. W planie Msza Święta w poniedziałek, 10 maja o 18:30 w górnym kościele. Druga część spotkania odbędzie się online o 20:00.
5. „Bóg zapłać” za ofiary składane na dzisiejszą „tacę” i za wszelkie wsparcie działalności naszej parafii. Mimo sytuacji pandemii udaje nam się utrzymać normalny rytm codziennych prac i opłat, dzięki czemu możemy korzystać z budynków parafialnych. Dzięki zaangażowaniu finansowemu poszczególnych osób i wspólnot np. możemy opłacać firmę ogrodniczą, która dba o rośliny wokół kościoła i innych budynków; zatrudnione są osoby do sprzątania kościoła, domu parafialnego i plebanii. Dodatkowo rozpoczęły się prace budowlane kuchni, w piwnicy pod plebanią, dla Spółdzielni Socjalnej „Dobre Miejsce”. Dzięki hojności dobrodziejów parafii zakupiony już został nowoczesny sprzęt do nowej kuchni. W minionych tygodniach wymieniono bramę i poszerzono wjazd i drogę pożarową na teren kościoła. Zakupiona została część nowego oświetlenia prezbiterium w kościele, które w najbliższych tygodniach zostanie wymienione wraz z czyszczeniem najwyżej położonych miejsc w kościele.
6. 11 diakonów przyjmie święcenia prezbiteratu w najbliższą sobotę, wśród nich Mateusz Kosznik, który odbywał praktykę studencką w naszej parafii. Zapraszamy do modlitwy w ich intencji.

W minionych dniach zmarli:
Bernarda Kila, lat 83; Zofia Bieńkowska, lat 71; Bożena Dachnowska, lat 70; Stefania Jóźwiak, lat 88; Krystyna Małkowska, lat 81;
Henryk Binięda, lat 90; Eugeniusz Labuda, lat 82.