1. W lutym przeżywamy Światowy Dzień Chorego z tej okazji zapraszamy na Mszę Świętą w intencji uproszenia zdrowia duszy i ciała w niedzielę, 21 lutego o 18:30.

2. Pierwsze z cyklu trzech spotkań dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w piątek, 12 lutego o 19:15 w górnym kościele. Potrwa około 50 min.

3. Osoby przeżywające kryzys małżeński zapraszamy, zarówno w parach jak i w pojedynkę, na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar”w poniedziałek, 8 lutego. W planie Msza święta o 18:30, a następnie spotkanie w sali nr 5 domu parafialnego.

4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, przed rocznicą objawień dotyczących obrazu Jezusa Miłosiernego, odbywać się będzie w dni powszednieo godz. 15:00 w dolnym kościele, a w niedzielę o 9:30 przed sumą parafialną. Rozpoczęcie w piątek, 13 lutego. Msza Święta na zakończenie Nowenny w intencji Czcicieli Miłosierdzia w poniedziałek, 22 lutego o 8:00.

5. Rozpoczynamy przygotowania do Triduum Paschalnego. Zapraszamy wszystkich śpiewających i grających na pierwsze spotkanie Diakonii Muzycznej Św. Mikołaja, dzisiaj, 7 lutego o 17:00 w sali nr 4 domu parafialnego.

6. Zapraszamy do przekazania 1% podatku na rzecz naszego parafialnego Stowarzyszenia Św. Mikołaja Biskupa. W biurze parafialnym służymy pomocą w wypełnianiu deklaracji podatkowych. Nr KRS: 0000343609.

7. Kwesta na rzecz Parafialnego Zespołu Caritas i na Zupę Chylońską odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na cele remontowe i na spłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła oraz domu parafialnego i plebanii.

W minionych dniach zmarli:
+ Krystyna Szymankiewicz, lat 87; + Stefania Kierek, lat 83;
+ Teresa Jaworska, lat 83; + Helga Połom, lat 79;
+ Jan Dąbrowski, lat 66; + Andrzej Szreder, lat 60; + Jerzy Jażdżewski, lat 86.