1. Wspólne kolędowanie prowadzone przez muzykujących parafian i przyjaciół odbędzie się w niedzielę, 3 stycznia o 16:30 w górnym kościele. Będzie ono również transmitowane na kanale youtube Głos Mikołaja.

2. Zapraszamy do cichej adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele jutro w sobotę od 8:40 do wieczornej Mszy Świętej .
3. Pierwszosobotnie spotkanie dla Żywego Różańca odbędzie się jutro. Wpierw Msza Święta o 8:00 w górnym kościele, a następnie rozważanie biblijne i różaniec w dolnym kościele ze względu na pogrzeb w górnym kościele
4. W sobotę na „rewizytę kolędową” zapraszamy mieszkańców domu przy ul. Chylońskiej 51. Polegać ona będzie na przyjściu na wieczorną Msze Świętą o 18:30. Będzie to okazja do modlitwy sąsiedzkiej. Każda rodzina otrzyma, podczas tej Eucharystii, buteleczkę z wodą świeconą oraz tekst błogosławieństwa domu, którego parafianie dokonają we własnym zakresie. List ks. Proboszcza na tegoroczną kolędę wyjaśnia szczegóły i można go wziąć w wersji papierowej z kościoła lub przeczytać na stronie internetowej parafii. Całościowy plan rewizyty kolędowej zamieszczony jest w biuletynie.
5. Zmarła Teresa Skuras, mama ks. Nikosa. Msza pogrzebowa odbędzie się w sobotę o 10:00 w kościele św. Józefa, następnie pogrzeb na parafialnym cmentarzu przy ul. Pelplińskiej.