1. Święto Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa obchodzić będziemy w sobotę, 25 lipca. Modlitwa za kierowców i wszystkich podróżujących będzie miała miejsce podczas Eucharystii o 18:30, a poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów odbędzie się po wieczornej Mszy Świętej przed kościołem.

2. Spotkania Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji Magnificat odbędą się w okresie wakacji w najbliższy wtorek, 21 lipca i 18 sierpnia o 19:15 w dolnym kościele.

3. Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar zaprasza na spotkanie 27 lipca. W planie Eucharystia o 18:30, a potem spotkanie w domu parafialnym.

4. Przypominamy, że ks. Zbigniew Lorkowski organizuje pielgrzymkę po ziemi Świętokrzyskiej. W planie między innymi zwiedzanie Św. Krzyża czy Sandomierza oraz odwiedzenie wielu innych atrakcyjnych miejsc jak np. wizyta na farmie bizonów. Termin wyjazdu 15 – 21 sierpnia, koszt 1100 zł, a szczegółowy plan w gablotce i w biurze parafialnym.

5. Dzisiaj odbędzie się kwesta na Zupę Chylońską i na inne działania Parafialnego Zespołu Caritas. Zupę Chylońską można również wspierać poprzez skarbonkę w dolnym kościele.

W minionych dniach zmarli:
+ Justyna Grota, lat 40;
+ Maria Ptak, lat 72;
+ Andrzej Pedynkowski, lat 65;
+ Andrzej Domicz, lat 79;
+ Czesław Wolniak, lat 73;
+ Zbigniew Dobielewski, lat 74.