1. Wspomnienie NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej obchodzić będziemy w czwartek, 16 lipca. Możliwość otrzymania szkaplerza będzie podczas Eucharystii o 18:30.

2. Serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Św. Mikołaja Biskupa w piątek, 17 lipca o 19:30 w domu parafialnym.

3. Przypominamy, że ks. Zbigniew Lorkowski organizuje pielgrzymkę po Ziemi Świętokrzyskiej. W planie między innymi zwiedzanie Świętego Krzyża czy Sandomierza oraz odwiedzenie wielu innych atrakcyjnych miejsc,  jak np. wizyta na farmie bizonów. Termin wyjazdu 15 – 21 sierpnia, koszt 1100 zł, a szczegółowy plan można zobaczyć w gablotce i w biurze parafialnym.

4. Młodzież z Klubu Alternative bardzo dziękuję za udział w zbiórce na leczenie półtorarocznej Tosi z Gdyni. Zostało zebranych 5278 zł 46 gr. Zbiórkę w dalszym ciągu prowadzi Fundacja Siepomaga https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie

5. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii można nabyć nowy numer,  w którym znajdują się ciekawe artykuły poświęcone małżeństwu i rodzinie.

W minionych dniach zmarli:
+ Zofia Linda, lat 89;
+ Agnieszka Dobas, lat 78;
+ Andrzej Górski, lat 73;
+ Mieczysław Stajniak, lat 73;