1. Doroczne rekolekcje parafialne rozpoczną się w niedzielę, 21 czerwca i potrwają do wtorku, 23 czerwca. Nie mogliśmy ich przeżyć w Wielkim Poście z powodu pandemii, stad zapraszamy całe rodziny, młodzież i dorosłych w najbliższym czasie. Wygłosi je o. Jacek Szymczak, dominikanin z łódzkiego ośrodka kaznodziejskiego. Plan rekolekcji podajemy w biuletynie i na stronie internetowej.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy od poniedziałku do soboty na zakończenie adoracji o 18:10 w dolnym kościele, a w niedzielę wraz z Koronką o 9:30.

3. Oktawa uroczystości Bożego Ciała będzie trwać do czwartku włącznie, dlatego zapraszamy na Msze święte o godz. 18:30, po których pójdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem dookoła naszego kościoła.

4. Uroczystość ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzić będziemy w najbliższy piątek, 19 czerwca. Msze święte o 8:00 i 18:30.

5. Msza Święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w niedzielę, 21 czerwca o 18:30.

6. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się w poniedziałek, 22 czerwca. W planie: Eucharystia o 18:30, następnie spotkanie w starej plebanii.

7. Zapraszamy na modlitwę uwielbienia, którą poprowadzi Wspólnota SNE Magnificat we wtorek, 16 czerwca o 19:15 w dolnym kościele.

8. Wznowione zostały mitingi anonimowych alkoholików. Spotkania odbywają się poniedziałki o 18:00 w sali nr 7, w domu parafialnym.

W minionych dniach zmarli:
+ Stefania Narloch, lat 91; + Marianna Jeszke, lat 77;