1. Msze Święte i nabożeństwa będą sprawowane w pustym kościele i w tych Liturgiach może wziąć udział do 50 osób, a wiec w pierwszej kolejności: Liturgiczna Służba Ołtarza, organista, zakrystianka i osoby, które zamówiły intencje mszalne.

2. Zapraszamy do obejrzenia transmisji online, na profilu facebookowym Głos Mikołaja, Mszy Świętej w niedzielę o 10:00 oraz nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę o 17:00 i Drogi Krzyżowej w piątek o 17:45.

3. Dolny kościół będzie otwarty przez cały dzień zarówno w dni powszednie jak i  w niedzielę dla indywidulanej modlitwy każdego wiernego. Nie odwołujemy adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. Księża będą służyli Spowiedzią w dolnym kościele od poniedziałku do soboty od 17:00 do 18:10.

5. W związku z pandemią koronawirusa zachęcamy do modlitwy i wzajemnej troski o siebie, dlatego organizujemy zbiórkę żywności dla osób potrzebujących z naszej parafii. Kosz na niepsujące się produkty jest wystawiony w dolnym kościele. Prosimy też parafian o zgłaszanie telefoniczne lub mailowe do biura parafialnego osób ze swojego otoczenia, które mogą potrzebować pomocy, a same o nią nie poproszą.

6. Zawieszamy do odwołania zbiórki ministranckie oraz spotkania dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, a także kandydatów do Bierzmowania.

7. Odwołujemy spotkania grup i wspólnot parafialnych.

8. Odwołujemy Kurs dla narzeczonych, który miał się odbyć w dniach 20-21 marca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

9. W Mszach pogrzebowych będą mogli wziąć udział tylko najbliżsi,  do 50 osób.

10. Biuro parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w normalnych godzinach urzędowania. Jeśli to możliwe,  prosimy o załatwianie spraw telefonicznie lub mailowo.

W minionych dniach zmarli:

+ Janina Bruch, lat 88; + Janina Ferfecka, lat 73; + Dorota Matuszewska, lat 85.