1. Po przerwie, wznawiamy sprawowanie Mszy Świętej w dolnym kościele. Zapraszamy młodzież i dorosłych w niedzielę na 17:00.

2. Koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Basi Kawy i zespołu odbędzie się dzisiaj, 26 stycznia o 19:30 w kościele. Wstęp wolny.

3. Wspólnota Dzieje 2 rozpocznie ewangelizacje domową w budynku przy ul. Wejherowskiej 36-42. Prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów.

4. Wszystkich przeżywających kryzysy małżeńskie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w poniedziałek, 27 stycznia. W planie Msza Święta o 18:30, następnie spotkanie w starej plebani. 

5. Seniorów zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Seniora w najbliższą środę na 9:00 w domu parafialnym.

6. Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w sobotę, 1 lutego o 8:00.

7. Wspólnota Młodzieżowa Ruch Lednicki zaprasza na spotkania w każdą sobotę o godz. 19:30 w starej plebani.

8. Wszystkich przyjaciół, sympatyków i tych, którzy chcieliby poznać Stowarzyszenie Św. Mikołaja Biskupa zapraszamy na spotkanie w sobotę, 1 lutego. O 10:00 – Msza Święta w sali nr 10 w domu parafialnym, a po niej spotkanie w kawiarni i m.in. prezentacja ciekawego, nowego filmu  o naszym stowarzyszeniu.

9. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w niedzielę, 2 lutego o 16:00 w kawiarni parafialnej.

10. Weekendowe rekolekcje „Życie w Duchu Świętym” odbędą się w dniach 31 stycznia – 2 lutego w sali, w starej plebani. Zapisy w biurze parafialnym.

11. Rozpoczęły się próby muzyczne do Triduum Paschalnego. Zapraszamy do włączenia się w to ważne dzieło. Informacja o próbach znajduje się na stronie internetowej parafii.

12. Organizujemy pielgrzymkę lotniczą do Medjugorie
w dniach 16-23 maja. Wylot z Gdańska. Wszystkie noclegi w Medjugorie. Oprócz tego sanktuarium w programie zwiedzanie ciekawych miejsc: Dubrownik – Mostar – Zadar – Split – Makarska (sanktuarium Veprić i nadmorska riwiera) – Sarajewo. Koszt 2690 zł + 100 EURO. Zapisy i informacje do 14 lutego w biurze parafialnym i u ks. Grzegorza. Zaliczka 1000 zł.

13.  Parafia św. Jana Chrzciciela zaprasza na koncert kolęd pt. „Ostatnie światło nad Betlejem” w niedzielę, 2 lutego o godz. 19:00. Szczegółowe informacje na plakacie.

 W minionych dniach zmarł:

+ Konrad Wiczkowski, lat 77.