1.  1. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli, obchodzić będziemy w poniedziałek, 6 stycznia. Msze Święte tego dnia w porządku niedzielnym, nie będzie jedynie Eucharystii w dolnym kościele. 

2. Orszak Trzech Króli wyruszy ulicami Gdyni sprzed kościoła Najświętszego Serca Jezusa jutro o godz. 12:15.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu odbędzie się od wtorku do soboty.

 

4.Spotkanie opłatkowe dla Żywego Różańca w poniedziałek o 15:00 w sali nr 4.

5. Po przerwie świątecznej wznawia spotkania Wspólnota SNE Magnificat. Zapraszamy we wtorek, 7 stycznia na Eucharystie o 18:30, a następnie na kolędowanie w domu parafialnym.

6. Spotkanie Klubu Seniora w środę o 9:00 w kawiarence domu parafialnego.

7. Diakonia Muzyczna Św. Mikołaja rozpoczyna próby przed Triduum Paschalnym. Najbliższa próba odbędzie się w sobotę, 11 stycznia o 17:00 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą śpiewać i grać podczas najważniejszych Świąt chrześcijańskich.

8. Wszystkich przeżywających kryzysy w małżeństwie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w poniedziałek, 13 stycznia. W planie: Msza święta o 18:30, a następnie około 19:15 spotkanie w piwnicy starej plebanii.

9. Serdecznie prosimy o zgłoszenie się w celu zamawiania strojów pierwszokomunijnych, w dniach 7-25 stycznia, w zakładzie krawieckim, przy ul. Chylońskiej 67 (obok urzędu pocztowego).

10. Wspólnota Dzieje 2 zaprasza na weekendowe rekolekcje „Życie w Duchu Świętym” w dniach 31 stycznia – 2 lutego, w sali starej plebanii. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 728 338 680.

11. W dniach 16 – 23 maja organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie (wszystkie noclegi w Medjugorie), połączoną ze zwiedzaniem Sarajewa i innych ciekawych miejsc. Więcej informacji podamy w najbliższym czasie.

12. Trwa wizyta duszpasterska – Kolęda. Plan podajemy w biuletynie i na stronie internetowej parafii.

13. Dzisiaj, po Mszy świętej, odbędzie się kwesta na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu Caritas, m.in. na dzieło Zupy Chylońskiej oraz na wsparcie dzieci i młodzieży, którymi opiekuje się Stowarzyszenie Świętego Mikołaja. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne.

W minionych dniach zmarli:

+ Piotr Żurawski, lat 56; + Grzegorz Polakow, lat 50;