1. Zapraszamy na dziękczynną Eucharystię na zakończenie roku we wtorek, 31 grudnia o 18:30, po Mszy Świętej rozpocznie się adoracja w dolnym kościele aż do północy. Nowy Rok przywitamy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele, w tym tygodniu od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem środy, od 8:40 do 18:20.

3. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki obchodzić będziemy w środę, 1 stycznia. Msze święte sprawować będziemy w porządku niedzielnym, nie będzie jedynie Eucharystii o 17:00 w dolnym kościele.

4. Najbliższa Msza święta dla młodzieży, w dolnym kościele, będzie sprawowana w niedzielę, 26 stycznia o 17:00.

5. W pierwszy piątek miesiąca, ze względu na trwające Kolędy, Msze święte sprawować będziemy tylko o 8:00 i 18:30. Dzieci zapraszamy na wieczorną Eucharystię. Ze względu na kolędy Spowiedź tego dnia tylko rano od 7:30 do 8:15.

6. Wspólnoty Neokatechumenalne spotykają się na Eucharystii w tym tygodniu, w sobotę o 19:30 w dolnym kościele.

7. Spotkanie opłatkowe Żywego Różańca odbędzie się 6 stycznia o godz. 15:00 w domu parafialnym.

8. Szczegółowy plan Kolędy wywieszony jest w gablotach i umieszczony jest na stronie internetowej. W tym roku pomaga w wizycie duszpasterskiej o. Brunon, franciszkanin. 

9. W związku z pobytem w naszej parafii o. Brunona mamy możliwość przyjęcia dodatkowych intencji mszalnych na Eucharystię o godz. 8:00 w pierwszych dniach stycznia. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

W minionych dniach zmarli:

+ Lucja Cieśluk, lat 68; + Irena Stelmasiak, lat 83; + Sławomir Wąsiura, lat 50.