1. Nabożeństwa różańcowe sprawujemy w październiku codziennie o 17:45, a dzieci zapraszamy w poniedziałki i piątki na 17:00.

2. Za tydzień gościć będziemy ks. Jana Wójcika, kapłana naszej diecezji, obecnie posługującego w Rohatyniu na Ukrainie. Przez cały tydzień będziemy zbierali w biurze parafialnym, dla parafian ks. Jana: niepsującą się żywność (olej, makaron, puszki mięsne i rybne, kasze, ryż, przyprawy) oraz środki czystości (płyny do WC, do podłóg, proszki do prania oraz kosmetyki).

3.Intencje mszalne na rok 2020 można zamawiać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

4. Kartki na wypominki można wziąć dzisiaj z kościoła i wypełnione można składać w biurze parafialnym.

5. Katechezy Neokatechumenalne odbywają się w poniedziałki i czwartki o 19:15 w dolnym kościele. Zapraszamy szczególnie w najbliższy czwartek, kiedy to będzie głoszony Kerygmat.

6. Członkowie wspólnoty Dzieje 2 rozpoczną misję ewangelizacyjną w domu przy ul. Wejherowskiej 8-14. Prosimy o życzliwe przyjęcie ewangelizatorów.

7. Zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora w najbliższą środę o godz. 9:00. Spotkanie, podczas którego będzie można wypić kawę lub herbatę, poprowadzi ks. Proboszcz Jacek na temat: Co ma wspólnego papież Franciszek ze Św. Franciszkiem z Asyżu?

8. Spotkanie mężczyzn z grupy „Semper Fidelis” odbędzie się w środę po wieczornej Eucharystii w domu parafialnym, w sali nr 4.

9. Ruch Światło-Życie zaprasza na wydarzenie ewangelizacyjne „Wstań i Sław”, które odbędzie się w sobotę, 26 października w parafii Niepokalanego Serca Maryi, ul. Makuszyńskiego 2, Gdynia – Karwiny. W programie koncert zespołów NiemaGOtu, Steeped, rapera TAU oraz świadectwo Bartka Krakowiaka. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 17.00. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje u ks. Grzegorza.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy wpisali się na listę adoracyjną na nocne czuwanie przy Najświętszym Sakramencie.

11. Ministranci sprzedają dzisiaj znicze przed kościołem i w ten sposób kwestują na swój fundusz ministrancki.

12. Serdecznie dziękujemy za wspieranie finansowe prac przy dolnym kościele od strony ul. Młyńskiej. Została położona nowa izolacja i pomieszczenia dolnego kościoła są zabezpieczone i suche. Aktualnie kładziona jest nowa kostka chodnikowa tak, by była jednolita z tą od strony ul. Opata Hackiego. Następnie chcemy wyremontować dolną zakrystię. Stara kostka chodnikowa zostanie wykorzystana na cmentarzu parafialnym. Koszt dotychczasowych prac wyniósł 35 tys. zł.

W minionych dniach zmarli:

+ Elżbieta Czarnecka, lat 71; + Agnieszka Gołuńska, lat 83; + Wanda Kapuścińska, lat 88;

+ Edward Szurek, lat 96;  + Jan Szcześniak, lat 96.