1. Wspomnienie NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej obchodzić będziemy we wtorek, 16 lipca. Możliwość otrzymania szkaplerza będzie podczas Eucharystii o 18:30.

2. Informujemy, że od 15 do 31 lipca biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9:15 do 10:15. W tym czasie prosimy nie załatwiać spraw związanych z cmentarzem parafialnym.

3. Od poniedziałku gościć będziemy ks. Piotra Lebkuchena, który może przyjąć intencje Mszalne w najbliższych dniach. Intencje można zamawiać u wspomnianego księdza w zakrystii przed poranną Mszą Świętą.

4. Przypominamy i zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w drugiej połowie lutego 2020 r. Zapis, szczegółowy informator o pielgrzymce w biurze parafialnym. Można już wpłacać zaliczkę i podpisywać umowę.

5.  Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na dzisiejszą tacę remontowo-inwestycyjną. W lipcu trwają prace remontowe na plebanii i w domu parafialnym. W sierpniu rozpoczną się prace izolacyjne zakrystii dolnego kościoła. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli Stowarzyszenie Św. Mikołaja po Mszy jubileuszowej w dniu 25 maja i w czasie festynu. Zebrano w tym dniu 10 tysięcy zł., które przeznaczamy na wakacyjny wyjazd dzieci ze świetlicy i młodzieży z Klubu Młodzieżowego do ośrodka w Dolinie Charlotty.

W minionych dniach zmarli:

+ Marzena Lallowska, lat 49;

+ Janusz Dargacz, lat 63;

+ Jerzy Głomski, lat 70;

+ Leszek Michalczewski, lat 56;

+ Józef Klebba, lat 96.