1. Zapraszamy na jubileusz sześćdziesięciolecia kapłaństwa ks. Prałata Ludwika w najbliższą sobotę, 13 lipca na 18:30. Mszy Świętej przewodniczyć będzie bp Zbigniew Zieliński.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się od poniedziałku do soboty od 8:40 do 18:20 w dolnym kościele.

3.Informujemy, że od 15 do 31 lipca biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9:15 do 10:15. W tym czasie prosimy nie załatwiać spraw związanych z cmentarzem parafialnym.

4. Od kilku miesięcy istnieje Asysta Liturgiczna Dziewcząt. Dziewczynki od 2 klasy wzwyż zapraszamy do służenia przy ołtarzu w każdą niedzielę o 13:00. Zgłaszać się można do zakrystii przed niedzielną Eucharystią.  

5. Przypominamy i zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w drugiej połowie lutego 2020 r. Zapisy i szczegółowe informacje w biurze parafialnym.

6. Jest też jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową, podczas której odwiedzimy sanktuaria i kościoły w Kaliszu, Częstochowie (2 noclegi), Krakowie, Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej, Gidlach i Toruniu. Termin: 23-25 września. Koszt 300 zł. Informacje u ks. Grzegorza. Zapisy i wpłaty zaliczki 150 zł w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

7. Kwesta na działalność Parafialnego Zespołu Caritas i na Zupę Chylońską odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy Świętej. W miniony piątek otworzyliśmy kuchnię dla Caritas na zapleczu dolnego kościoła. Pomieszczenia zespołu Caritas, w tym i magazyn, zostały przeniesione na zaplecze dolnego kościoła. Dziękujemy wszystkim wspomagającym działalność charytatywną naszej parafii.

W minionych dniach zmarli:

+ Jadwiga Loroff, lat 83;

+ Czesław Chylewski, lat 82;

+ Łukasz Myszograj, lat 29.