1. Nabożeństwa Czerwcowe sprawujemy o 18:10 na zakończenie adoracji w dolnym kościele.

2. Oktawa uroczystości Bożego Ciała będzie trwać do czwartku włącznie, dlatego zapraszamy na Msze święte o godz. 18:30, po których pójdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem dookoła naszego kościoła. 

3. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przypada w poniedziałek, 24 czerwca. Msze Święte w naszej parafii o 8:00 i 18:30. Msza odpustowa w parafii św. Jana Chrzciciela w Chyloni będzie sprawowana w poniedziałek o 18:30.

4.Uroczystość ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzić będziemy w najbliższy piątek, 28 czerwca. Msze święte o 8:00 i 18:30. Centralne, gdyńskie obchody odbędą się tego dnia w kościele Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Armii Krajowej. Rozpocznie je Msza święta o 18:00, a następnie wyruszy procesja do kościoła ojców jezuitów przy ul. Tatrzańskiej.

5.Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła obchodzić będziemy w sobotę, 29 czerwca. Msza Święta będzie o 8:00. Wieczorna Eucharystia będzie sprawowana już z niedzielnej Liturgii.

6.Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się w poniedziałek, 24 czerwca. W planie: Eucharystia o 18:30, następnie spotkanie w starej plebanii.

7.Zapraszamy wszystkich chętnych na miting otwarty anonimowych alkoholików w najbliższy poniedziałek, 24 czerwca o 18:00 w Sali nr 7 w domu parafialnym.

8.Eucharystia na zakończenie roku formacyjnego Drogi Neokatechumenalnej w naszej diecezji będzie sprawowana przez bpa Wiesława w środę, 26 czerwca o 19:30 w górnym kościele.

9.Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się we wtorek, 25 czerwca o godz. 16:30 w domu parafialnym, w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej.

10.Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Świętego Mikołaja Biskupa odbędzie się w piątek , 28 czerwca o 19:30 w domu parafialnym.

11.Informujemy, że ofiary ze skarbonek wielkopostnych wyniosły 11 748 zł i 16 gr. Przeznaczymy je na dofinasowanie wyjazdów dzieci i młodzieży z Klubu Młodzieżowego i Świetlicy Socjoterapeutycznej, a także na wyjazd młodzieży w Bieszczady z ks. Grzegorzem i rekolekcje Ruchu Lednickiego oraz na akcje letnie dla dzieci w czasie wakacji.

12.Organizatorzy kwesty na rzecz renowacji pomnika przy ul. Działdowskiej serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę. Tydzień temu zebrano na ten cel 4 246 zł.

W minionych dniach zmarli:

+ Lidia Mazela, lat 84; + Jerzy Pokutyński, lat 82; + Agnieszka Freitag, l. 88.