1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w niedzielę po Mszy świętej o 10:00.

2. Młodzież klas 7 i 8 oraz tych, którzy kończą gimnazjum, a także młodych ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy na Mszę Święta, na zakończenie roku szkolnego w niedzielę, 16 czerwca o 17:00 do dolnego kościoła. Dzieci klas od 0 do 6 będą miały Eucharystię na zakończenie roku szkolnego w przyszłą niedzielę o 11:30.

3.Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się z soboty na niedzielę, z 15 na 16 czerwca w dolnym kościele. Rozpoczęcie w sobotę o 21:30. Serdecznie prosimy o wpisywanie się na listę adoracyjną wyłożoną w przedsionku do dolnego kościoła.

4. Msza Święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w niedzielę, 16 czerwca o 18:30.

5. Parafialna piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w sobotę i niedzielę (15-16 czerwca). Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki w sobotę o 7:00. Powrót z Wejherowa, spod kościoła św. Anny, w niedzielę o 13:00.  Pielgrzymkę poprowadzi ks. Wojciech. Przypominamy, że Msza odpustowa w Wejherowie, będzie w przyszłą niedzielę o 10:00 na Kalwarii.

6. Kartki z intencjami modlitewnymi można wrzucać do skarbony wystawionej z tyłu kościoła. W tych intencjach modlić się będą pielgrzymi podczas pieszej pielgrzymki do Wejherowa. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na opłacenie orkiestry pielgrzymkowej.

7. Spotkanie dla wszystkich przeżywających kryzys małżeński odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca. W planie Eucharystia o 18:30 w kościele, następnie spotkanie w sali starej plebanii.

8. Spotkanie dla wyjeżdżających z ks. Zbigniewem Lorkowskim na Białoruś odbędzie się w sobotę, 15 czerwca o godz. 19.30 w kawiarence.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę remontowo-inwestycyjną. Kończą się powoli prace związane z remontem zaplecza dolnego kościoła. W przyszłą niedzielę będzie można obejrzeć nową kuchnię dla Parafialnego Zespołu Caritas. W okresie letnim czekają nas poważne prace izolacyjne zakrystii dolnego kościoła.

W minionych dniach zmarli:

+ Anna Rodziewicz, lat 75; + Helena Śmiejkowska, lat 82; + Jan Karmowski, lat 74;