1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w niedzielę po Mszy świętej o 10:00.

2. Młodzież klas 8 – kończąca szkołę podstawową – rozpoczęła kurs przygotowujący do Bierzmowania. Zapisy odbywają się po niedzielnej Mszy Świętej o godz. 17:00. Natomiast młodych z aktualnych klas 7, zapraszamy do rozpoczęcia dwuletniego kursu do Bierzmowania. Spotkanie dla tych dwóch grup odbędzie się 22 września.

3.W czwartek zapraszamy na modlitwę w intencji kapłanów, osób konsekrowanych i seminarzystów podczas całodziennej adoracji.

4. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od 7:30 do 8:15 i od 16:30 do 18:30.

5. Msza Święta z okazji pierwszego piątku dla dzieci i ich rodziców będzie sprawowana w najbliższy piątek o 17:00.

6. Rozpoczynamy nowy cykl spotkań „Pierwsze Poniedziałku Papieskie”. Będą one składały się z konferencji, warsztatu i modlitwy. Celem będzie poznanie nauczania papieża Franciszka. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 3 czerwca w domu parafialnym. Obowiązują zapisy poprzez stronę internetową lub w poniedziałek w biurze parafialnym. Spotkanie organizuje nasza parafia oraz Fundacja Radość Ewangelii.

7. Wspólnota SNE Magnificat zaprasza na Eucharystię w najbliższy wtorek o 19:15 w dolnym kościele.

8. Klub Seniora zaprasza na spotkanie w najbliższą środę, 5 czerwca o 9:00 w kawiarni parafialnej. Spotkanie zatytułowane „Księga Jonasza- Księga Miłosierdzia” poprowadzi ks. Jacek Socha.

9. Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji odbędzie się w piątek o 17:45.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w związku z tym zapraszamy na spotkanie o biblijnych korzeniach Pięćdziesiątnicy w piątek, 7 czerwca o 18:30 w kawiarni domu parafialnego. Zapisy na to spotkanie w biurze parafialnym.

11. Zapraszamy na „Marsz dla Życia i Rodziny”, który odbędzie się w Gdańsku w niedzielę, 9 czerwca. Rozpoczęcie o 15:00 przy Bazylice Mariackiej. W planie m.in. koncert TGD i Armii Dzieci. Uczestnicy proszeni są o ubranie się „na biało”.

12. Informujemy, że w dniach 23-25 września organizować będziemy autokarową pielgrzymkę. W planie m. in. Częstochowa, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Legnica i Trzebnica. Więcej szczegółów podamy w najbliższym czasie.

13. Kartki z intencjami modlitewnymi można wrzucać do skarbony wystawionej z tyłu kościoła. W tych intencjach modlić się będą pielgrzymi podczas pieszej pielgrzymki do Wejherowa w dniach 15-16 czerwca. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na opłacenie orkiestry pielgrzymkowej.

14. Kwesta na Zupę Chylońską i inne dzieła Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

W minionych dniach zmarli:

+ Henryka Wrona, lat 86; + Tomasz Witkowski, lat 40;