1.  Do piątku włącznie trwają nabożeństwa majowe, natomiast nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiać będziemy w dni powszednie po wieczornej Eucharystii, a w niedzielę po Mszy świętej o 10:00.

2.  Dzisiaj z okazji Dnia Matki zapraszamy na nabożeństwo majowe i Apel Jasnogórski o 20:30.

3.  Wspólnoty neokatechumenalne zapraszają dzisiaj i w przyszłą niedzielę, 2 czerwca na ewangelizację uliczną o 15:30 na Skwer Kościuszki.

4.  Młodzież klas 8 i wszystkich, którzy chcieliby przyjąć Sakrament Bierzmowania w przyszłym roku, zapraszamy na Eucharystię w niedzielę o 17:00 w dolnym kościele.

5.  Młodzież zapraszamy na spotkania Ruchu Lednickiego w poniedziałki o godz. 19:15 w starej plebanii.

6.  Spotkanie dla osób, które włączyły się w Różaniec Rodziców w Intencji Dzieci zapraszamy na spotkanie w środę, 29 maja po Mszy świętej wieczornej do kawiarenki w domu parafialnym.

7.  1 czerwca, w pierwszą sobotę miesiąca odbędzie się spotkanie dla Żywego Różańca o 8:00.

8.  Organizujemy obóz w Bieszczadach, w Ustrzykach Górnych dla młodzieży po Bierzmowaniu i starszej w dniach 21-29 czerwca. Zapraszamy również młodzież dorosłą. Koszt 500 zł. Zapisy do niedzieli, 2 czerwca u ks. Grzegorza.

9.  Parafialna piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w sobotę i niedzielę (15-16 czerwca). Kartki z intencjami modlitewnymi można wrzucać do skarbony wystawionej z tyłu kościoła. W tych intencjach modlić się będą pielgrzymi podczas pieszej pielgrzymki do Wejherowa. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na opłacenie orkiestry pielgrzymkowej.

10. Wspólnota L’Arche napisała do naszej wspólnoty parafialnej:  „Tydzień temu było nam bardzo miło! Czuliśmy się bardzo przyjęci i zaopiekowani. Bardzo serdecznie dziękuję również za inicjatywę zbiórki na L’Arche. Z przeogromnej Waszej hojności udało się zebrać 4 310 zł”.

11. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Festynu Jubileuszowego, który odbył się w miniona sobotę.

12. Kwesta na sfinansowanie orkiestry pielgrzymkowej odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

13.  Urząd Miasta Gdyni zaprasza na otwarcie Przystani – Domu Sąsiedzkiego oraz Biblioteki przy ul. Opata Hackiego 33 w poniedziałek, 27 maja o 16:00.

W minionych dniach zmarli:

+ Urszula Waloszczyk, lat 78; + Genowefa Śmiejkowska, lat 91; + Natalia Pietrzak, lat 91;
+ Bernard Szukało, lat 76; + Franciszek Baska, lat 69.