1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte sprawować będziemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy Świętej w dolnym kościele o 17:00, stąd młodzież zapraszamy na godz. 18:30. W dolnym kościele Msza święta będzie sprawowana w niedzielę, 28 kwietnia.

 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się od wtorku do soboty od 8:40 do 18:30 w dolnym kościele. 

3. Msza Święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 28 kwietnia o 18:30.

4. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia. Na wspólną modlitwę zapraszamy według następującego porządku: w niedzielę i poniedziałek o godz. 9:30 do górnego kościoła; od wtorku do soboty do dolnego kościoła na godz. 15:00.

5. Wspólnota SNE Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek o 19:15 do dolnego kościoła.

6. Muzyków amatorów i profesjonalistów zapraszamy na spotkanie modlitewne oraz konferencję w piątek, 26 kwietnia o 19:30 w kaplicy starej plebanii.

7. Zapraszamy na Kurs Nowe Życie, czyli weekendowe rekolekcje, które odbędą się w naszej parafii w dniach 10-12 maja. Zapisy przez stronę internetową www.snegdansk.pl lub w biurze parafialnym.

8. W Wielki Czwartek została otworzona pierwsza część zaplecza dolnego kościoła, gdzie znajdują się toalety. Można z nich korzystać w czasie sprawowania Mszy Świętych w niedziele i święta. A w dni powszednie będzie do nich można wejść poprzez dolny kościół w czasie adoracji. Wejście główne znajduje się od strony ul. Młyńskiej. Koszt inwestycji wyniósł 120 tys. złotych. Po Świętach, w drugiej części zaplecza, powstanie kuchnia Parafialnego Zespołu Caritas. Przy wejściu do zaplecza zostało przygotowane miejsce – szyb na zamontowanie platformy pionowej dla osób niepełnosprawnych. Gdy sytuacja finansowa pozwoli, to będziemy mogli takie urządzenie zamontować. Jego koszt wynosi około 40 tys. złotych.

W minionych dniach zmarli:

+ Aleksandra Preiss, lat 83; + Cecylia Załęgowska, lat 84.