1. W niedzielę, 7 kwietnia rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne. Zaproszenie oraz plan rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych zawarty jest w biuletynie i na stronie internetowej. Prosimy o żarliwą modlitwę w intencji dobrego przeżycia rekolekcji.

2. Droga Krzyżowa ulicami parafii rozpocznie się w najbliższy piątek, 5 kwietnia o 19:15 w kościele. Następnie pójdziemy ulicami: Św. Mikołaja, Chylońską, Wiejską, Wejherowska, Starogardzką, Chylońską i Św. Mikołaja. W najbliższy piątek odbędą się jeszcze nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 8:30 i 17:00. 

3.Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17:00.

4. Jutrznię sprawujemy od poniedziałku do piątku o 5:30 w sali nr 10, w domu parafialnym.

5. Nieszpory z wyznaniem wiary i świadectwem wiary, czyli tzw. Redditio Symboli z udziałem IV wspólnoty neokatechumenalnej z naszej parafii odbywa się w poniedziałki i czwartki o 19:30 w kościele.

6. Zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora w najbliższą środę o 9:00 do domu parafialnego.

7. Spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” odbędzie się w środę po Mszy wieczornej w kawiarence domu parafialnego. Zapraszamy na spotkanie również nowe osoby.

8. W czwartek zapraszamy na modlitwę w intencji kapłanów, osób konsekrowanych i seminarzystów podczas całodziennej adoracji.

9. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od 7:30 do 8:15 i od 16:30 do 18:30.

10. Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji odbędzie się w piątek podczas Drogi Krzyżowej o 19:15.

11. Spotkanie Żywego Różańca w sobotę o 8:00.

12. Spotkanie dla wszystkich wolontariuszy Zupy Chylońskiej oraz dla tych, którzy chcieliby dołączyć do tej akcji, odbędzie się w niedzielę, 7 kwietnia po Mszy świętej wieczornej, czyli ok. 19:30 w sali nr 5 domu parafialnego.

13. Zapraszamy na Długodystansową Drogę Krzyżową z Chyloni do Wejherowa w sobotę, 13 kwietnia.

14. Stowarzyszenie św. Mikołaja poszukuje wolontariuszy, którzy pomogliby w odrabianiu lekcji dzieciom ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w naszym domu parafialnym. Potrzebne są również osoby, które chciałyby podzielić się swoją pasją i zachęcić dzieci do dobrego spędzania wolnego czasu. Prosimy o kontakt po numerem tel. 506 231 507 lub bezpośrednio w biurze stowarzyszenia św. Mikołaja.

15. Kwesta na wsparcie osób przygotowujących się do kapłaństwa, czyli na Gdańskie Seminarium Duchowne odbywa się dzisiaj po każdej Mszy Świętej. Prosimy o jałmużnę na ten ważny cel.

16. Zachęcamy do udziału w wyborach do Rady Dzielnicy, które odbywają się dzisiaj w godz. 8:00 do 20:00.

W minionych dniach zmarli:

+ Leon Kirszka, lat 75; + Janusz Wojciechowski, lat 78; + Jerzy Wojciechowski, lat 71.