1. Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa odbędzie się w dniach 7-14 lutego. Czeka nas wiele pięknych wydarzeń w ramach tego tygodnia w Trójmieście. Dwa będą miały miejsce w naszej parafii:

a. Msza święta w intencji małżeństw wraz odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich w niedzielę, 10 lutego o 10:00.

b. Warsztaty „Małymi krokami ku udanej relacji?” odbędą się w naszym domu parafialnym w piątek, 8 lutego od 19:30 do 21:30. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 884 141 053.

2.W związku z feriami zimowymi, przez dwie kolejne niedziele: 10 i 17 lutego, nie będziemy sprawować Mszy Świętej o 17:00. Młodzież i dorosłych zapraszamy na Msze świętą do dolnego kościoła w niedzielę, 24 lutego.

3. Zapraszamy na wieczór modlitwy uwielbienia przygotowany przez Wspólnotę Szkoły Nowej Ewangelizacji Magnificat we wtorek o 19:15 w dolnym kościele.

4. Seniorów zapraszamy w najbliższą środę na godz. 9:00 na spotkanie Klubu Seniora pod hasłem „Rowerem po Podlasiu, krainie Bugu i Roztocza”. Pan Stanisław Staniszewski, senior z pasją, opowie o swojej 35-cio dniowe samotnej wyprawie rowerowej po wschodnich terenach Polski.

5. Najbliższe spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się 11 lutego o 19:15 w piwnicy starej plebanii.

6. Rozpoczęły się próby muzyczne do Triduum Paschalnego. Osoby chętne do wzięcia udziału Diakonii Muzycznej Świętego Mikołaja prosimy o kontakt z panią Emilią, dyrygentką. Tel. do dyrygentki:  506 800 467.

7. Przypominamy prośbę o niestawianie butów na klęcznikach nowych ławek oraz
o wyłączanie telefonów komórkowych przed wejściem do kościoła. Prosimy też mężczyzn o zatroszczenie się o zamykanie drzwi kościoła po wyjściu wiernych.

8. Pragniemy poinformować zakończyliśmy zbiórkę plastikowych nakrętek. Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas byli zaangażowani w tę akcję.

9. Dzisiaj odbędzie się kwesta na Zupę Chylońską i na inne działania Parafialnego Zespołu Caritas. Zupę Chylońską można również wspierać poprzez skarbonkę w dolnym kościele.

W minionych dniach zmarli:

+ Adam Gewartowski, lat 46;

+ Stefan Grenda, lat 63;

+ Alfons Płotka, lat 84.