1. Orszak Trzech Króli wyruszy dziś ulicami Gdyni sprzed kościoła Najświętszego Serca Jezusa o godz. 12:15.

2. Wszystkich przeżywających kryzysy w małżeństwie zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w poniedziałek, 7 stycznia. W planie: Msza święta o 18:30, a następnie około 19:15 spotkanie w piwnicy starej plebanii.

3. Diakonia Muzyczna Św. Mikołaja rozpoczyna próby przed Triduum Paschalnym. Najbliższa próba odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia o 17:30 w sali nr 5 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą śpiewać i grać podczas najważniejszych Świąt chrześcijańskich.

4. Serdecznie prosimy o zgłoszenie się w celu zamawiania strojów pierwszokomunijnych, w dniach 7-25 stycznia, w zakładzie krawieckim, przy ul. Chylońskiej 67 (obok urzędu pocztowego).

5. Po przerwie świątecznej wznawia spotkania Wspólnota SNE Magnificat. Zapraszamy we wtorek, 8 stycznia na Eucharystie o 18:30, a następnie na kolędowanie w domu parafialnym.

6. Spotkanie Klubu Seniora w środę o 9:00 w kawiarence domu parafialnego.

7. Wspólnota Dzieje 2 zaprasza na weekendowe rekolekcje „Życie w Duchu Świętym” w dniach 25-27 stycznia, w sali starej plebanii. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 728 338 680.

8. Trwa wizyta duszpasterska – Kolęda. Plan podajemy w biuletynie i na stronie internetowej parafii oraz w gablotach.

9. Przypominamy, że w czwartek, 10 stycznia w Gdyni Arenie odbędzie się koncert kolęd z różnych stron świata „BETLEJEM W POLSCE”. Wśród muzyków będzie można usłyszeć: Agnieszkę Musiał, Grażynę Łobaszewską, Antoninę Krzysztoń, Bovską, Kamila Bednarka oraz wielu innych wspaniałych artystów. Bilety można nabyć w biurze parafialnym jeszcze tylko w poniedziałek.

10. Dzisiaj, po Mszy świętej, odbędzie się kwesta na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu Caritas, m.in. na dzieło Zupy Chylońskiej  oraz na wsparcie dzieci i młodzieży, którymi opiekuje się Stowarzyszenie Świętego Mikołaja. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne.