1. Zapraszamy na dziękczynną Eucharystię na zakończenie roku w poniedziałek, 31 grudnia o 18:30, po Mszy Świętej rozpocznie się adoracja w dolnym kościele aż do północy. Nowy Rok przywitamy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele, w tym tygodniu od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem wtorku, od 8:40 do 18:20.

3.Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki obchodzić będziemy we wtorek, 1 stycznia. Msze święte sprawować będziemy w porządku niedzielnym, nie będzie jedynie Eucharystii o 17:00 w dolnym kościele.

4. Najbliższa Msza święta dla młodzieży, w dolnym kościele, będzie sprawowana w niedzielę, 6 stycznia o 17:00.

5. Orszak Trzech Króli ulicami Gdyni wyruszy sprzed kościoła Najświętszego Serca Jezusa w niedzielę, 6 stycznia o godz. 12:15.

6. W pierwszy piątek miesiąca, ze względu na trwające Kolędy, Msze święte sprawować będziemy tylko o 8:00 i 18:30. Dzieci zapraszamy na wieczorną Eucharystię. Spowiedź tego dnia rano od 7:30 do 8:15 i jeden ksiądz będzie spowiadał wieczorem tylko przed Mszą Świętą.

7. Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji odbędzie się w piątek o 17:45 w dolnym kościele.

8. Spotkanie opłatkowe Żywego Różańca odbędzie się  6 stycznia o godz. 15:00 w domu parafialnym.

9. Wspólnoty Neokatechumnelane spotykają się na Eucharystii w tym tygodniu, w sobotę o 19:30 w dolnym kościele.

10. Szczegółowy plan Kolędy, do 15 stycznia, wywieszony jest w gablotach i umieszczony jest na stronie internetowej. W tym roku pomagają w wizycie duszpasterskiej dwaj księżą spoza naszej parafii: o. Brunon i ks. Robert Mogiełka.

11. W związku z pobytem w naszej parafii o. Brunona mamy możliwość przyjęcia dodatkowych intencji mszalnych na Eucharystię o godz. 8:00 w pierwszych dniach stycznia. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

12. Dzień skupienia dla mam, które wychowują dzieci z niepełnosprawnością odbędzie się w naszym domu parafialnym w sobotę, 28 stycznia. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 884-14-10-53.

13. W poniedziałek, 31 grudnia kancelaria parafialna będzie otwarta w godz. od 9:30 do 12:30.

W minionych dniach zmarli:

+ Irena Nowicka, lat 72; + Irena Moks, lat 79; + Roman Ferens, lat 76;