1. Trwa 24 godzinne uwielbienie z dolnym kościele, do godziny 15:00. Zapraszamy wszystkich do tej modlitwy.

2. Nabożeństwa różańcowe sprawujemy codziennie o 17:45, a z udziałem dzieci w poniedziałek, środę i piątek o 17:00.

3. Kartki na wypominki można wziąć z dwóch stolików ustawionych z tylu kościoła. Wypełnione prosimy o przyniesienie do biura parafialnego.

4. Intencje mszalne na rok 2019 przyjmujemy w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

5. Ostatnie katechezy neokatechumenalne odbędą się w poniedziałek i środę o 19:15 w dolnym kościele. Wyjazd na rekolekcje, na zakończenie katechez, odbędzie się w dniach 26-28 października. Jeśli ktoś chciałby pojechać, to prosimy o zgłoszenie się do prowadzących spotkania w najbliższy poniedziałek po katechezie.

6. Wszystkich małżonków przeżywających kryzys zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w poniedziałek, 22 października. W planie: Msza Święta o 18:30 w kościele, a o 19:15 spotkanie w piwnicy starej plebanii.

7. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się we wtorek, 23 października o godz. 16:30 w domu parafialnym, w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej.

8. Przypominamy, że z inicjatywy Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji można skorzystać z projektu pod nazwą „Dom Łaski”. W naszej starej plebanii, w każdy drugi poniedziałek miesiąca, w godz. od 17:00 do 20:00, będzie możliwość rozmowy z kapłanem, psychologiem, psychoterapeutą i mediatorem. Będzie też można spędzić czas na adoracji czy poprosić o modlitwę wstawienniczą. Zgłoszenia przyjmuje ks. Zbigniew Wądrzyk 791-306-192.

9. Kwesta na wyjazd młodych z naszej parafii do Panamy odbywa się dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

10.  Biuletyn Parafialny znajduje się na dwóch specjalnych stolikach ustawionych z tyłu kościoła, a nowy Gość Niedzielny można kupić w zakrystii.

11. Módlmy się za nasze miasto w dniu wyborów samorzadowych. Zachęcamy do aktywnego i mądrego głosowania, co będzie wyrazem miłości do „małej Ojczyzny”.

W minionych dniach zmarli:

+ Ryszard Redliński, lat 78, + Józef Kobus, lat 70;