1. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i nauczycieli ze szkoły podstawowej zostanie odprawiona w niedzielę, 2 września o 11:30. Natomiast młodzież z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy 2 września na 17:00 do dolnego kościoła.

2. Spotkanie dla Żywego Różańca odbędzie się w sobotę, 1 września o 8:00.

3. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się w poniedziałek, 3 września o 19:15 w starej plebanii.

4. Piesza Pielgrzymka z Gdyni do Swarzewa z okazji uroczystości odpustowych w Sanktuarium Królowej Polskiego Morza w Swarzewie wyruszy w sobotę, 1 września. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 6.00 w kościele p.w. Ducha Świętego w Gdyni Obłużu (ul. Zielona 11D) i następnie wyruszy do Swarzewa. Dojście do  Sanktuarium ok. godz. 16.30.

5. Autokarowa pielgrzymka do Swarzewa na uroczystości odpustowe dla seniorów i ludzi chorych odbędzie się we wtorek, 4 września o godz. 8.15. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu 25 zł.

6. Już dzisiaj informujemy, że 10 września rozpoczną się katechezy neokatechumenalne, a 1 października Kurs Alpha.

7. Kwesta na sfinansowanie organizacji dwudziestoczterogodzinnego uwielbienia muzycznego, czyli na spłacenie akustyka odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej. Nabożeństwo odbędzie się w dniach 20-21 października w dolnym kościele.

W minionych dniach zmarł:

+ Julian Pobłocki, lat 85,