1. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła obchodzić będziemy w piątek. Msze Święte sprawować będziemy o 8:00 i 18:30.

2. Zapraszamy na srebrny jubileusz kapłaństwa, O. Bogusława Chomy SJ, który pochodzi z naszej parafii. O. Bogusław będzie świętował swój jubileusz w niedzielę, 1 lipca o godz. 13:00. 

3. Informujemy, że w lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9:15 do 10:15. W lipcu też prosimy nie załatwiać spraw związanych z cmentarzem parafialnym.

4. Dzisiaj spotkanie grupy medialnej „Głos Mikołaja” o godz. 17:00 na plebanii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do tego dzieła.

5. Spotkania Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek, 25 czerwca o 19:15 w piwnicach starej plebanii. Przed spotkaniem zapraszamy na Eucharystię o 18:30 w kościele.

6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się we wtorek, 26 czerwca o godz. 16:30 w domu parafialnym, w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej.

7. Wspólnota SNE Magnificat spotyka się na Eucharystii we wtorek o 18:30. Po Mszy świętej agapa w ogrodzie przy plebanii.

8. Wyjazd Klubu Seniora na pielgrzymkę do Wiela i Kościerzyny będzie w środę o 9:00 spod kościoła.

9. Zapraszamy na ciekawe spotkanie z Jean-Marii Setbon, francuskim żydem, który będąc ortodoksyjnym rabinem przeszedł na katolicyzm. Spotkanie zatytułowane „Od jarmułki do krzyża” odbędzie się w niedzielę, 1 lipca o 19:30 w domu parafialnym, sala nr 10.

10. Na stronie internetowej parafii umieściliśmy link do zbiórki funduszy na wyjazd młodych do Panamy na Światowe Dni Młodzieży. Z naszej parafii wyjeżdża grupa jedenastu osób. Również poprzez przelew internetowy można ich wesprzeć.

https://pomagam.pl/Gdynia-Panama

11. Na czas wakacji życzymy dzieciom, młodzieży i nauczycielom wielu radości i dobrego wypoczynku.

W minionych dniach zmarła:

+ Wanda Kosmalska, lat 88;