1. Nabożeństwa majowe sprawować będziemy w następującym porządku: w  niedziele o 20:30 w górnym kościele, w pozostałe dni o 18:00 w dolnym kościele.

2. Uroczystość NMP Królowej Polski obchodzić będziemy w najbliższy czwartek. Msze święte sprawować będziemy według porządku niedzielnego. Nie będzie jedynie Eucharystii o 17:00 w dolnym kościele.

3. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w tym roku 20 maja o 11:30. Dzieci klas czwartych prosimy o kontakt z ks. Adamem.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w tym tygodniu od poniedziałku do soboty,  z wyjątkiem czwartku, 3 maja.

5. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar odbędzie się w poniedziałek, 30 kwietnia. Msza święta o 18:30 w kościele, następnie około 19:15, spotkanie w piwnicy starej plebanii. Spotkania mają charakter otwarty.

6. Zdających w tym roku egzaminy maturalne oraz ich bliskich zapraszamy na Mszę Świętą w czwartek, 3 maja na 18:30, a po niej na specjalną modlitwę i indywidualne błogosławieństwo maturzystów.

7. Młodzież gimnazjalną z klas drugich, która w przyszłym roku szkolnym przystąpi do Bierzmowania, zapraszamy na pierwsze spotkanie i Mszę świętą w niedzielę, 13 maja o 17:00 w dolnym kościele.

8. Biuro parafialne w najbliższym tygodniu będzie czynne tylko: w poniedziałek i  piątek.

9. Ewangelizacja prowadzona przez wspólnoty neokatechumenalne odbędzie się w niedzielę na Skwerze Kościuszki ok 15:30.

10. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od 7:30 do 8:15 i do 16:30 do 18:30.

11. Msza Święta „pierwszopiątkowa” z udziałem dzieci będzie sprawowana 4 maja o 17:00.

12. Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło duchowej adopcji odbędzie się w piątek podczas nabożeństwa majowego o 18:00 w dolnym kościele.

13. Spotkanie dla Żywego Różańca odbędzie się w sobotę o 8:00.

14. Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodych na Lednicy, które odbędzie się 2 czerwca. Zapraszamy wszystkich młodych do wspólnego wyjazdu – pielgrzymki. Informacje i zapisy u ks. Grzegorza poprzez  e-mail: g.franciszekmalinowski@gmail.com

15. Piesza pielgrzymka do Wejherowa odbędzie się w dniach 26 – 27 maja. Dziewczęta, które chciałyby nieść feretron zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek po Mszy świętej wieczornej przed kościołem. Od 1 maja zostanie wystawiona skarbona, do której można wrzucać kartki z intencjami, które zostaną zaniesione do Wejherowa. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na opłacone orkiestry pielgrzymkowej.

16. Dziś po każdej Mszy świętej odbędzie się kwesta do puszek na wyjazd młodzieży z Chyloni do Panamy na Światowe Dni Młodzieży.

W minionych dniach zmarły:

+ Irena Modrzejewska, lat 86; + Wanda Bocheńska, lat 83; + Stanisław Grad, lat 76.