1.W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte sprawować będziemy w porządku niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy św. w dolnym kościele o 17:00, stąd młodzież zapraszamy na godz. 18:30. W dolnym kościele Msza święta będzie sprawowana za tydzień, 8 kwietnia.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty od 8:30 do 18:30 w dolnym kościele.

3.Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia. Na wspólną modlitwę zapraszamy według następującego porządku: w niedzielę i poniedziałek o godz. 9:30 do górnego kościoła; od wtorku do soboty do dolnego kościoła na godz. 15:00.

4. Dzieci „pierwszokomunijne” zapraszamy na próby:

a. w środę, 4 kwietnia o 16:30 w kościele .

b. w sobotę, 7 kwietnia o 10:00 przygotowanie do spowiedzi w domu parafialnym.

5. Dzieci z klas czwartych, obchodzące w tym roku rocznice Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na próbę liturgiczną przed rocznicą, w czwartek, 5 kwietnia o 16:30 w kościele.

6. W czwartek, podczas adoracji w dolnym kościele, zapraszamy na modlitwę w intencji kapłanów, osób konsekrowanych i seminarzystów.

7. Msza Święta „pierwszopiątkowa” z udziałem dzieci będzie sprawowana 6 kwietnia o 17:00.

8. Modlitwa osób zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji odbędzie się w piątek o 17:45 w dolnym kościele.

9. Spotkanie dla Żywego Różańca w sobotę. Msza św.  o godz. 8:00, a następnie nabożeństwo pierwszosobotnie w dolnym kościele.

10. Z radością informujemy, że druga wspólnota neokatechumenalna z naszej parafii w uroczysty sposób odnowiła przyrzeczenia chrzcielne podczas Wigilii Paschalnej w Katedrze Oliwskiej i w ten sposób zakończyła ponad dwudziestoletnią formację do dojrzałej wiary.

11.  Wspólnota SNE Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek o 19:15 do dolnego kościoła.

12. Kurs Nowe Życie odbędzie się w naszej parafii w dniach 6-8 kwietnia. Zapraszamy do uczestnictwa osoby, które chciałyby doświadczyć tego, ze krok wiary daje nowe spojrzenie. Zapisy w biurze parafialnym.