1.     Msza święta w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 21 stycznia o 18:30.

2.     Kolejna całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się z soboty na niedzielę, z 20 na 21 stycznia. Rozpoczęcie adoracji w sobotę o 21:30. Serdecznie prosimy o wpisywanie się na listę adoracyjną.

3.     Tydzień modlitw o jedność chrześcijan rozpocznie się w czwartek, 18 stycznia. W Trójmieście odbędą się ekumeniczne spotkania, a ich plan podajemy w gablocie parafialnej.

4.     Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek na 19:15 w dolnym kościele.

5.     Czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na spotkanie we wtorek, 16 stycznia o 15:30 w domu parafialnym.

6.     Seniorów zapraszamy na:

a.     kolejne spotkanie Klubu Seniora w środę na 9:00 w domu parafialnym.

b.     Nową inicjatywą naszego Klubu Seniora jest popołudniowe spotkanie dyskusyjne przy kawie i herbacie. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 stycznia o 16:30 w kawiarence, w domu parafialnym.

7.     Trwa wizyta duszpasterska – Kolęda. Całościowy plan podajemy w biuletynie, na stronie internetowej parafii i w gablotach. Serdecznie prosimy o przygotowanie Pisma Świętego, położenie go na stole obok krzyża i wody święconej oraz o odczytanie krótkiego, dowolnego tekstu z Biblii. List ks. Proboszcza na tegoroczną Kolędę można wziąć z zakrystii, biura parafialnego, jest on też umieszczony na stronie internetowej parafii.

8.     Mieszkańców ul. Lubawskiej 12 mieszkania od 1 do 30 pragniemy zawiadomić o kolędzie która odbędzie się dzisiaj, 14 stycznia od godz. 15:00.

9.     Są jeszcze wolne miejsca na wczaso-rekolekcje w górach w Gliczarowie dla młodzieży gimnazjalno-licealnej „Narty z Jezusem” – niezależnie od umiejętności narciarskich. Termin 2-10 luty – szczegóły u ks. Wojciecha dziś po Mszach Świętych.

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na dzisiejszą kolektę remontowo-inwestycyjną. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na sfinansowanie renowacji ławek. 

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Anna Suszek, lat 102; + Helena Nikrant, lat 67; + Henryk Zieliński, lat 70; + Henryk Pastuszek, lat 62;  + Józef Baranowski, lat 83.