1. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek,  24 lipca o 19:15 w piwnicach starej plebanii

2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele od poniedziałku do soboty, od 8:30 do 18:15. Najbliższa całonocna adoracja odbędzie się w przyszły weekend, z soboty na niedzielę, z 29 na 30 lipca. Rozpoczęcie adoracji w sobotę o 21:30.

3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego czyli Stowarzyszenia Cudownego Medalika odbędzie się we wtorek, 25 lipca o godz. 16:30 w domu parafialnym, w sali nr 8. Serdecznie zapraszamy nowych członków czcicieli Niepokalanej. 

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na renowację ławek. Zebraliśmy 8077 zł. Jednocześnie informujemy, że trwają remonty w starej plebanii, gdzie wymienione zostały rynny i wymalowane dwa pomieszczenia, jaki i  wiele potrzebnych prac w nowej plebanii. „Bóg zapłać” za wszelkie wsparcie na rzecz bieżącej działalności parafii. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na wyjazd młodzieży chylońskiej do Panamy na Światowe Dni Młodych.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Irena Wencel, lat 87;

+ Lidia Walczak, lat 83;

+ Eleonora Laryś, lat 90;

+  Kazimierz Wysocki, lat 68;

+ Stanisław Regulski, lat 75;

+ Edmund Kamiński, lat 72.