1. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” odbędzie się w poniedziałek,  10 lipca o 19:15 w piwnicach starej plebanii.

2. Młodzież z parafialnego Klubu Alternative zaprasza w piątek, 14 lipca na koncert Julii Dziekan. Koncert odbędzie się w o godz. 19:00 w piwnicach starej plebanii.  Wstęp od 10 zł. Dochód z koncertu przeznaczony jest na rozwój talentów artystycznych młodych ludzi.

3. Dzisiaj przed kościołem, między 8 a 14:30,  można dokonać bezpłatnego badania poziomu glukozy we krwi i cieśnienia w ramach profilaktyki zdrowotnej.

4.  Msza święta z modlitwą w intencji uzdrowienia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 16 lipca o 18:30.

5.  Przypominamy o spotkaniach grupy Anonimowych Depresantów w piątek o 18:00 i Anonimowych Alkoholików w poniedziałek o 18:00,  w sali „agapowej”  domu parafialnego.

6. W 10 rocznicę śmierci ks. Janusza Witkowskiego zapraszamy na Mszę świętą w jego intencji we wtorek, 11 lipca o 18:30.

7. Ks. Wojciech organizuje wyjazd ministrantów i kandydatów na przejażdżkę drezynami kolejowymi w Kolbudach,  w najbliższy czwartek. Zapraszamy chłopców oraz ich ojców. Akcja jest dofinansowana z jałmużny wielkopostnej.

8. Składamy serdeczne podziękowania wspólnotom neokatechumenalnym za odmalowanie sali „agapowej”.

9. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na dzisiejszą kolektę remontowo-inwestycyjną. Za tydzień taca przeznaczona będzie na renowację i wymianę ławek.

Módlmy się za zmarłych parafian:

Ryszard Rachwalski, l. 81 (wieloletni chórzysta)

Grzegorz Tomaszewski, l. 79

Gertruda Halkeos, l. 85

Krystyna Zuchora, l. 77

 Szurek Irena, l. 88