1. Dzisiaj ostatnia, w tym roku szkolnym Msza świeta o 17:00 w dolnym kosciele. Pierwsza Eucharystia po wakacjach zostanie odprawiona 10 wrzesnia.

2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci z przedszkoli i szkoły podstawowej będzie sprawowana w najbliższą niedzielę, 25 czerwca o 11:30.

3. Oktawa uroczystości Bożego Ciała będzie trwać do czwartku włącznie, dlatego zapraszamy na Msze święte o godz. 18:30, po których pójdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem dookoła naszego kościoła. 

4.Uroczystość ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzić będziemy w najbliższy piątek, 23 czerwca. Msze święte o 8:00 i 18:30. Centralne, gdyńskie obchody odbędą się tego dnia w kościele Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Armii Krajowej. Rozpocznie je Msza święta o 18:00, a następnie wyruszy procesja do kościoła ojców jezuitów, na wzgórze św. Stanisława Kostki przy ul. Tatrzańskiej.

5. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela obchodzić będziemy w sobotę. Zapraszamy na Eucharystie o 8:00.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do soboty od 8:30 do 18:30. Natomiast całonocna adoracja odbędzie się z soboty na niedzielę, z 24 na 25 czerwca. Rozpoczęcie o 21:30 w sobotę, w dolnym kościele.

7. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” obędzie się w poniedziałek, 19 czerwca o 19:15 w piwnicach starej plebanii.

8. Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Świętego Mikołaja odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca o 19:30 w domu parafialnym.

9. Spotkanie dla młodzieży z „Pustyni Miast” odbędzie się w poniedziałek o 19:15 w domu parafialnym. Zapraszamy nowe osoby.

10.Zaprzysiężenie pierwszych Rycerzy Kolumba w naszej parafii obędzie się w poniedziałek, 26 czerwca. Jeśli ktoś z mężczyzn chciałby jeszcze dołączyć, to prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

11. Przypominamy o możliwości wakacyjnego wyjazdu na 7 dniową pielgrzymkę do Wilna w dniach 08-14 lipca. W planie między innymi Sokółka, Grabarka, Wigry oraz Supraśl. Koszt: 850 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

12. Już dzisiaj informujemy, że w lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9:15 do 10:15. W lipcu też prosimy nie załatwiać spraw związanych z cmentarzem parafialnym.

13. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na sfinansowanie renowacji i wymiany ławek w kościele. Dzisiaj również kwesta do puszek na spłacenie orkiestry, która grała podczas pieszej pielgrzymki do Wejherowa. W pielgrzymce uczestniczyło około 110 osób.

14. Mecz charytatywny na rzecz dzieci z gdyńskiego hospicjum odbędzie się przyszłą niedzielę, 25 czerwca o 14:00 na boisku przy ul. Zamenhofa 17. Wystąpią: samorządowcy, księża, trenerzy i radni.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Maria Proch, lat 80;

+ Helena Smeja, lat 75;

+ Barbara Plec, lat 53;