1. Gościmy ostatnią grupę pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży. Nasi goście należą do neokatechumenatu w Zambii. Dzisiaj o godz. 15:00 ewangelizacja z ich udziałem w Parku Kilońskim.  

2. Msza św. z modlitwą o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w  niedzielę, 21 sierpnia o 18:30.

3. Zapraszamy na nocną adorację Najśw. Sakramentu z soboty na niedzielę, z 13 na 14 sierpnia. Rozpoczęcie w sobotę o 21:30. W przedsionku do dolnego kościoła będzie wyłożona lista adoracyjna, serdecznie prosimy o zapisywanie się.

4. Warsztaty zatytułowane „Sen dziecka – życie po traumie” skierowane do osób, które doświadczyły nadużyć seksualnych w dzieciństwie, odbędą się w naszym domu parafialnym w sobotę, 27 sierpnia. Zapisy w biurze parafialnym.

5. W drugiej połowie sierpnia, od 15 sierpnia, biuro parafialne będzie czynne w zmniejszonym zakresie godzin, stąd prosimy wszelkie pilne sprawy m.in. związane z cmentarzem, załatwiać w najbliższym tygodniu.

6. Trwa akcja Parafialnego Zespołu Caritas: „Tornister pełen uśmiechów”. W biurze parafialnym można jeszcze odebrać tornistry do wyposażenia.

7. Kwesta na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu Caritas i na posiłki dla dzieci ze świetlicy odbywa się dzisiaj po Mszy św. 

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się kolekta remontowo-inwestycyjna.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Krystyna Karpus, lat 69; + Genowefa Łączyńska, lat 76;

+ Franciszek Starzyński, lat 81;