1.     Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do soboty w dolnym kościele w godzinach od 8:30 do 18:20. Kolejna całonocna adoracja  odbędzie się z soboty na niedzielę z 9 na 10 lipca. Rozpoczęcie w sobotę o 21:30.

2. Pierwszy czwartek miesiąc przeżywać będziemy 7 lipca. Zapraszamy na adorację w intencji księży, osób konsekrowanych, seminarzystów i o nowe powołania do służby w Kościele.

3. Niedzielna Msza święta dla wszystkich wspólnot neokatechumenalnych z naszej parafii sprawowana jest, w okresie wakacji, w sobotę o 19:30, w dolnym kościele. Jeśli ktoś chciałby przeżyć Eucharystię ze wspólnotami, będzie mile widziany.

4.  Msza św. w dolnym kościele z udziałem młodzieży od września zostanie przesunięta z godziny 10:30 na 17:00.

5.  Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy do akcji Parafialnego Zespołu Caritas: „Tornister pełen uśmiechów”. Kto chciałby wyposażyć tornister dla jednego z dzieci, prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

6. Gospodarzy, którzy przyjmują pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży zapraszamy do zakrystii po odebranie publikacji „Ambasador polskości”.

7.  Kwesta do puszek na dofinasowanie posiłków dla dzieci z naszej świetlicy i na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu Caritas odbywa się dzisiaj przed kościołem.

8. W przyszłą niedzielę polecamy ofiarności wiernych kolektę remontowo-inwestycyjną przeznaczoną na sfinansowanie trwających prac w domu sióstr, w starej plebani.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Czesław Bojanowski, lat 67