1Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do soboty w dolnym kościele w godzinach od 8:30 do 18:20.

2.  Przypominamy, że funkcjonują dyżury spowiedników w dolnym kościele, gdzie można wyspowiadać się w zamykanym konfesjonale. Plan dyżurów wywieszony jest w przedsionku do dolnego kościoła i podany jest na stronie internetowej parafii.

3. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w dni powszednie po Mszy św. o 18:30, a w niedzielę po sumie parafialnej.

4. Ks. Zbigniew Wądrzyk, wraz ze swoimi kolegami z roku, będzie obchodził, w naszej parafii, 20 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w najbliższy czwartek, 16 czerwca na 18:30.

5. Damian Martyka, nasz parafianin, przyjmie świecenia diakonatu w najbliższą sobotę o godz. 10:00 w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Gdyni-Dąbrowie.

6. Spotkanie Gdyńskiej Szkoły Wiary odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca o godz. 17:00 w domu parafialnym.

7. Msza św. z modlitwą w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 19 czerwca o 18:30.

8. Spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego w niedzielę, 19 czerwca o godz. 15.30 w ogródku za Plebanią.

9. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci z przedszkoli i szkoły podstawowej w niedzielę, 19 czerwca o godz. 11:30, a dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej o 10:30 w dolnym kościele. 

10. Ks. Proboszcz serdecznie prosi, by uszanować rodziców z dziećmi przychodzących na mszę św. do naszej parafii. Mamy obowiązek wesprzeć tych rodziców, którzy chcą wychować w wierze swoje dzieci i uczestniczą nie tylko w Mszy św. w niedzielę o 11:30.

11. Młodzież z „Pustyni Miast” pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, darczyńcom i każdej osobie, która w jakikolwiek sposób okazała nam pomoc w zorganizowaniu zjazdu młodzieży w naszej parafii. Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców oraz ich rodzin odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca o godz. 18:30.

12. Ks. Zbigniew Lorkowski organizuje pielgrzymkę parafialną do Torunia. W planie między innymi: zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Msza św. w Sanktuarium Jana Pawła II. Wyjazd w sobotę, 25 czerwca. Koszt 80 zł z obiadem. Zapisy w biurze parafialnym.

13. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane dzisiaj na kolektę remontowo-inwestycyjną.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Aldona Nowakowska, lat 70;

+ Grzegorz Chojnacki, lat 55;

+ Piotr Kapuściński, lat 49.