1.    Nabożeństwa majowe zakończone Apelem Jasnogórskim sprawujemy codziennie o 20:30. Podczas nabożeństw czytamy rozważania ks. bp Grzegorza Rysia z książki „Moc Słowa”.

2.    Nabożeństwo majowe w języku kaszubskim odbędzie się przy kaplicy na wzgórzu św. Mikołaja w najbliższą sobotę o 15:00.

3.    Uroczystość Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w najbliższą sobotę o 11:30. Pierwsza spowiedź św. w piątek 15:00. Próby przed uroczystością odbywać się będą w środę i czwartek o 17:00, a spotkanie z rodzicami w środę o 19:15 w kościele.

4.    W najbliższą niedziele obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

5.    Trwa remont generalny w piwnicach starej plebani, gdzie powstaje miejsce dla działającego już w parafii Klubu Młodzieżowego. Planowane zakończenie remontu to 1 czerwca.  W drugiej połowie maja zostanie przeprowadzony pierwszy etap remontu dolnego kościoła: zostaną wymienione okna oraz oświetlenie,  a także kościół zostanie odmalowany. Koszt pierwszego etapu remontu to kwota około 37  tysięcy złotych. W najbliższą niedzielę odbędzie się taca remontowa na powyższe prace.