Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1.     W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. sprawować będziemy w porządku  niedzielnym. Nie będzie jedynie Mszy św. w dolnym kościele o 10.30, stąd młodzież zapraszamy na godz. 18.30.

2.     Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty od 08.30 do 18.30.

3.     Dwudziestoczterogodzinne nabożeństwo uwielbienia Miłosierdzia Bożego organizuje w dolnym kościele wspólnota Trójmiejskie Uwielbienie. Rozpoczęcie w sobotę, 2 kwietnia o 15:00. Modlitwę prowadzić będą zespoły i  diakonie różnych wspólnot z całego Pomorza.

4.     Spotkanie Apostolatu Maryjnego, czyli Stowarzyszenia Cudownego Medalika odbędzie się we wtorek, 29 lutego o 16:30 w bibliotece parafialnej.

5.     Wspólnota Magnificat zaprasza na Eucharystię we wtorek o 18:30,  po niej agapa w domu parafialnym.

6.     Kurs Nowe Życie odbędzie się w naszej parafii, w dniach 22-24 kwietnia zapraszamy do uczestnictwa osoby, które chciałby doświadczyć tego, że krok wiary daje nowe spojrzenie. Zapisy na Kurs Nowe Zycie w biurze parafialnym.

7.     Organizujemy pielgrzymkę na Węgry i Słowację. W planie Esztergom kolebka katolicyzmu węgierskiego i Sanktuarium Maryjne w Lewoczy. Termin od 9 do 14 lipca. Koszt wyjazdu 900 zł. Zapisy do końca marca.

8.     Serdecznie dziękujemy za wsparcie budowy klubu muzycznego w starej plebani. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć to dzieło, prosimy o kontakt z księżmi lub z biurem parafialnym.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

śp. Elżbieta Bochentin, lat 77; śp. Wiesław Partyka, lat 73; Roman Kowalczuk, lat 63.

„Triduum Paschalne jest pamiątką dramatu miłości,

który daje nam pewność,

że nigdy nie będziemy opuszczeni w życiowych próbach.”

(papież Franciszek)

Drodzy Parafianie,

w te Święta Wielkanocne życzymy Każdej i Każdemu z Was

głębokiej pewności wiary, iż Bóg nikogo nie opuścił i nie opuści.

duszpasterze

parafii św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni