1. W przyszłą niedzielę, 13 marca na wszystkich Mszach św. rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poprowadzi je ks. Bartłomiej Przybylski, salezjanin. Temat dla młodzieży i dorosłych: ”Schizofrenia duchowa”. Plan rekolekcji zamieszczony został na stronie internetowej parafii, w gablotach i w biuletynie.

2. W najbliższy piątek, 11 marca odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej po ulicach naszej dzielnicy. Rozpoczęcie w kościele o 19:15. Tego dnia Droga Krzyżowa również o 8:30 i o 17:00 z udziałem dzieci. 

3.  Zbiórka dla ministrantów i kandydatów we wtorek o 17:30 w górnym kościele, 

ks. Zbigniew zaprasza także na spotkanie wyjazdowe w sobotę na godz. 16:00.

4.  Zapraszamy na kolejną całonocną adorację. Rozpoczęcie w przyszłą sobotę, 12 marca o 21:30.

5.  Mieszkańców domów przy ulicy Wiejskiej 3 i 5 zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o 10.00 podczas której zostaną im wręczone figury „Totus Tuus”, które rozpoczną peregrynację po ich domach.

6.  Małżeństwa, które pragną wejść na drogę formacji Kręgów Domowego Kościoła, zapraszamy na spotkanie w ostatnim dniu rekolekcji parafialnych w środę, 17 marca po Mszy św. wieczornej do biblioteki w domu parafialnym.

7.  Porady prawne będzie można uzyskać w czwartek od 16:30 do 17:30 w biurze parafialnym.

8.  Maturzystów zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę, 12 marca. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Jana.

9.  Po raz czwarty organizujemy Długodystansową Drogę Krzyżową z Chyloni do Wejherowa. Odbędzie się ona w sobotę, 19 marca. Rozpoczęcie o 4 rano w dolnym kościele. Zapisy w biurze parafialnym.

10.  Zachęcamy do podarowania 1% podatku na rzecz naszego Stow. Św. Mikołaja Biskupa. KRS 0000343609. W najbliższy czwartek w biurze parafialnym będzie można uzyskać pomoc w wypełnieniu deklaracji podatkowej.

11.  Kwesta na opłacenie posiłków dla dzieci ze świetlicy i na charytatywną działalność Parafialnego Zespołu Caritas odbywa się dzisiaj po każdej Mszy św.

12.  Dary dla osób potrzebujących można składać do kosza wystawionego przy chrzcielnicy. Szczególnie prosimy o niepsującą się żywność, gotowe dania i środki czystości.

13.  Biblioteka Miejska przy ul. Opata Hackiego 33, zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Sokołowską autorką książek dotyczących historii Gdyni, a między innymi także historii Chyloni, w piątek 11 marca o godz. 17.00.

Spośród parafian w minionych dniach zmarli:

+ Grażyna Rotta, lat 57; + Krystyna Formella, lat 80;