1.  Mieszkańców domów przy ulicy Chylońskiej 90-92 zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o 10:00, podczas której zostanie im wręczona figura „Totus Tuus”, która rozpocznie peregrynację po ich domu. Druga kopia figury rozpocznie peregrynacje u mieszkańców domów wolnostojących i tych,  którzy nie mogli w oznaczonym czasie jej przyjąć. Osoby te prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego, tak  byśmy mogli utworzyć listę chętnych.

2.  Grupa Modlitwy Kontemplacyjnej spotyka się w czwartek o 19:00 w kaplicy, w domu sióstr. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3.    Spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego w piątek, 15 stycznia o 15:30 w bibliotece parafialnej.

4.  Msza św. w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała będzie sprawowana w przyszłą niedzielę, 17 stycznia o 18:30.

5.   Jasełka w wykonaniu dzieci z przedszkola nr 31 odbędą się w przyszła niedzielę, 17 stycznia o 12:30 w dolnym kościele.

6.      Kurs Alpha, który jest ciekawym wprowadzeniem w chrześcijaństwo, rozpocznie się w poniedziałek, 18 stycznia w naszym domu parafialnym. Zapisy przez stronę internetową lub w biurze parafialnym.

7.    Zapraszamy singli na Mszę św. podczas której będziemy się modlili o dobrą żonę i dobrego męża w niedzielę, 24 stycznia na godzinę 18:30. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie przy kawie i herbacie w domu parafialnym. Gościć będziemy panią Magdalenę Langowską – Sparzak, założycielkę szkoły tańca Dance & Soul. Tematem spotkania będzie taniec, jako forma wyrażania siebie, pokonywania nieśmiałości oraz nawiązywania i budowania nowych relacji.

8.   IV Rekolekcje dla muzyków odbędą się w dniach od 5 (rozpoczęcie w godzinach wieczornych) do 7 lutego 2016 r. w domu parafialnym i poprowadzą je Joanna i Łukasz Kupczyńscy w zespołu Fisheclectic. Zapisy przez stronę internetową. Szczegółowe informacje u ks. Jana.

9.  Zgodnie z zapowiedziami w tym miesiącu wydany zostanie album ilustrujący obchody jubileuszu 100-lecia parafii zatytułowany Łaska obrazem pisana. 204-stronicowy album będzie można nabyć w cenie 39 zł od niedzieli 24 stycznia. Tego dnia po wszystkich Mszach Świętych zapraszamy do domu parafialnego na wystawę zdjęć, a w szczególności na prezentację albumu, która odbędzie się o godz. 16.30 w sali nr 10.

10. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane na dzisiejszą kolektę remontowo-inwestycyjną.

Spośród parafian w minionych dniach zmarłai:

śp. Krystyna Misarko,  l. 69